Wpis z mikrobloga

Dzień 97: Jeżeli nagrywano by film o moim życiu, ta piosenka pasowałaby idealnie na koniec.

Tech N9ne - Last Words

W końcu nastał najważniejszy dzień dla mnie tego challenge'u. Ostatnie słowa - podsumowujące ten challenge, który prowadziłem jest o mnie. On jest mną. Zostawiłem siebie w opisach tych utworów i jeśli chcesz mnie poznać, wystarczy w zasadzie czytać między wierszami.
Ten utwór idealnie podsumowuje wszystko o mnie. Taki się czuję. Tak, będzie narcystycznie. Tak, będzie długi opis. Tak będzie wulgarnie i tak, w #!$%@? mam to.

Fuck everybody who doubted me

And said my movement's a fallacy

I'm loud and these pussies don't even know how to be

Podpisuję się pod tym wszystkim co mam. Znam bardzo dobrze swoją wartość, więc podważanie jej jest tylko dolewaniem oliwy do mojego wewnętrznego ognia. Tak, jestem głośny i charyzmatyczny, z łatwością przebijam się w towarzystwie i szybko znajduję się w centrum.

Demons have crowded me and I really gotta get 'em up out of me

Ya'll ain't ever known what's really inside of my dome

Play like I'm weak when I'm strong, so I can peep the ones wrong

Zakładanie masek na co dzień jest strasznie naturalne. Jestem aktorem w teatrze życia i mało kto poznał prawdziwego mnie. Jak na skorpiona przystało tylko paru osobom się w pełni otworzyłem i dałem poznać w całości.

I had every woman you saw Tecca Nina hang with

Most of there friends they see daily, I dug out and came with

No dobra, może nie every i nie zawsze friends (bo takie akcje rozbijają potem grupy swoimi kwasami) ale wbijanie w dobre relacje z kobietami zawsze przychodziło jakoś naturalnie, łatwo.

When y'all listen to my music I think ya'll take it lightly

But I been raw since the beginning just ask my Uncle Ikey

He will tell you royalty's been planted deep in my psyche

All you peasants hail the king just call me Patryk almighty

Tak, ten fragment wskazuje na narcystyczne jazdy u mnie. Wolę być zbyt pewny siebie niż niepewny. Swego czasu pomogło mi to poprawić realną pewność siebie jednocześnie dając na zewnątrz poczucie humoru.

I'm normal, I've never admired fame

I'm just famous cause I'm a fuckup and y'all desire pain

Trochę jest w tym prawdy. Nigdy jakoś nie chciałem na siłę wbijać w centra zainteresowania, w spotlight, ale on przychodził.

So don't talk to me when you see me

Awfully's how you treat me

Off of me, everybody leave me

It costed me, never was it easy

So say goodbye to the bad guy a nigga dont have anymore to sell you

This might be the last time you hear about guy like Splndid baby, let me tell you

Piękne zakończenie to by było wraz z lecącymi napisami końcowymi filmu.

See I've been inside out, ya'll heard the best of it

Got no more to give, there ain't no rest of it.. there

I'm all out there but ya'll don't care, I got no more to bare, yeah

What more can I say to you? Talk until my face is blue

Don't look like I'm crazy do I? Can you feel me? (I gave everything I could give)


#100daymusicchallenge #muzyka #rap #czarnuszyrap #techn9ne
splndid - Dzień 97: Jeżeli nagrywano by film o moim życiu, ta piosenka pasowałaby ide...
  • Odpowiedz