Wpis z mikrobloga

Poniższe zdjęcie to nie kadr z jakiegoś nowego horroru klasy B. To kadr ze zwiastunu nowego filmu pt. "Pamiętaj o żonie Lota", który będzie tego lata puszczany na kongresach Świadków Jehowy dla wszystkich obecnych, w tym dzieci. Film opowiada o kobiecie imieniem Gloria, która pod wpływem swojej matki zamierza podjąć pracę w celu zabezpieczenia się finansowo, kosztem przeznaczania mniej czasu na kolportaż publikacji Towarzystwa Strażnica. Jest ona przyrównana do biblijnej historii o żonie Lota, która uciekając z Sodomy i Gomory tęskniła do tego co tam zostawił i w rezultacie zamieniła się w słup soli. Przesłanie filmu jest mniej więcej takie, że jeśli ktoś chce skupić się bardziej na zapewnieniu sobie i swojej rodzinie zabezpieczenia finansowego to skończy jak żona Lota - zginie w Armagedonie. Cały zwiastun można obejrzeć tutaj.

#archiwumswiadkajehowy #swiadkowiejehowy #religia #film
ohmyjw - Poniższe zdjęcie to nie kadr z jakiegoś nowego horroru klasy B. To kadr ze z...

źródło: comment_w7Mq8vHCflIp5a1FDzHBxTFMBVAZnj28.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@robertx: Będę pisał dużo więcej czego się spodziewać, bo podobnie jak rok temu wyciekły wszystkie szkice wykładów, które będą wygłaszane podczas kongresów tego lata. Trzeba tylko przez nie przebrnąć, żeby napisać jakieś zgrabne podsumowanie :).
  • Odpowiedz
@ohmyjw: scenarzysta jak zwykle tam ciężką robotęodwala, nie ma co: pierydol pracę/szkołę, zostań świadkiem.
Cała produkcja kręcona zapalniczką z pomocą żyrandola, aktorzy złapani pewnie na ulicach XD Ciekaw jestem tylko, kim są ludzie "na górze" tej organizacji, w jak okropnych bogactwach muszą się kąpać kosztem robaków sterczących na rogach ulic...
  • Odpowiedz
aktorzy złapani pewnie na ulicach XD


@CzyWartoBylo: Aktorami są z reguły pracownicy Biura Głównego Świadków Jehowy w USA lub ich rodziny. W 99% przypadków bez żadnego wykształcenia aktorskiego. Z pustego nawet Salomon nie naleje ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jedyne za co z technicznego punktu widzenia można ich pochwalić to animacja 3d, przez lata wyszkolili się całkiem nieźle w tym praktycznie bez wsparcia z przemysłu. Przykład (sprzed
  • Odpowiedz
@ohmyjw: faktycznie, robi wrażenie. Tekstury, muzyka, poza kątętem całkiem nieźle. Niejeden pewnie łupie w kursy 3DsMaxa, żeby takie coś sklepać. Pewnie wykonanie modeli podzlecają za jakiś gruby $...
  • Odpowiedz
@ohmyjw: głowa mnie boli gdy myślę o tym jak sprane mają oni mózgi. Gardzę i współczuję jednocześnie, bo to nie wina dzieci, że mają jebniętych starych, którzy dali się przekabacić.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: ŚJ mają propagandowy zakaz rozmów z osobami krytykującymi ich własną organizację. Wystarczy nazwać informację 'materiałem odstępczym' i zmanipulowany mózg ŚJ da sygnał do ucieczki. Schemat podobny do Orwellowskiego roku 1984 (jedyna słuszna Partia = organizacja ŚJ posiadająca jedyną prawdę).
  • Odpowiedz