Wpis z mikrobloga

Ktoś bierze udział w Dropquest 2012? Organizowanym przez Dropboxa, za przejście można dostać 1 GB dodatkowej przestrzen.
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@John112: podrzuć jak masz ochotę. Jest jakaś jego ważność? Bo nie gwarantuję, że natychmiast założę konto. Kiedyś może mi się przydać :) A powiedz mi jeszcze czy dropbox to jeden z lepszych takich serwisów czy są jeszcze jakieś godne uwagi alternatywy?
  • Odpowiedz
@Claptrap: Ja jako maniak korzystam z wszystkich usług chmur jakie są, czyli Skydrive, Google Drive i Dropboxa. W mojej ocenie Dropbox jest najlepszy ze względu na jego integrację z systemem i możliwość powiększania darmowej powierzchni dyskowej. Tu link polecający:) http://db.tt/2gSkymZC
  • Odpowiedz
@John112: a mógłbyś tak skrótowo powiedzieć coś o Skydrive i Google Drive? Jakie plusy? Do tej pory nie interesowałem się chmurami :) Do czego głównie ich używasz? Wrzucasz sobie plik i korzystasz z niego na innym kompie? Tak to działa?
  • Odpowiedz
@Claptrap: Skydrive założyłem sobie jak zacząłem pisać pracę magisterską, żeby robić tam kopie i dzięki temu, że założyłem to jakiś czas temu mam 25 GB, teraz za darmo jest tylko 7 Gb, a minusem tego jest, że musisz założyć konto na hotmail. Jest program integrujący z system, ale gorszy od droboxa, może na Windowsa jest lepiej ale na macu muszą to jeszcze poprawić. A co do Google Drive jest tam
  • Odpowiedz
@Claptrap: Jest dostępny z poziomu konta google, ale jak chcesz możesz wgrać aplikację:) Generalnie docs przekształciło się w drive i to co miałem w google docs zostało przeniesione do google drive.
  • Odpowiedz