Wpis z mikrobloga

Ktoś bierze udział w Dropquest 2012? Organizowanym przez Dropboxa, za przejście można dostać 1 GB dodatkowej przestrzen.
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@John112: jeszcze jedno pytanko. Przykładowo wrzuciłem sobie film jakiś do dropboxa, tak żeby go sobie "wziąć" na innym kompie. Z jaką szybkością ściągnę go na tym drugim kompie? Z taką jak przy kopiowaniu z dysku na dysk czy tak jakbym ściągał coś z internetów?
  • Odpowiedz
@John112: nie ma problemu też dziękuję. Ja dostałem te 500 mb za to, że się zarejestrowałem z Twojego linka + jeszcze 250 mb mogę dostać za "You're 4 steps away from a 250 MB bonus

The seven quests below will teach you how to get the most out of your Dropbox. Finish at least five of them and we'll give you a reward! "
  • Odpowiedz
@Claptrap: Nie wiem jak klient na windowsa wygląda, ale w macowym jest coś takiego, więc i tam musi być popatrz w we właściwościach albo ustawieniach programu.
  • Odpowiedz
@robert83: ok. A jakaś mała podpowiedź jak zrobić prywatny i publiczny folder w dropboxie? Wiem, że interfejs jest łatwy, ale jak na pierwszy raz to się trochę pogubiłem :)
  • Odpowiedz