Wpis z mikrobloga

Kuźwa dawno nie miałem takiej rozkminy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam okazje by zrobić sobie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wiem co wybrać, co zakupić

A) pierwszy w życiu #rower szosowy

plusy / minusy rowerów generalnie:
+ od zakupu crossa zakochałem się jeździe rowerem
+ sprawia że czuję się fizycznie dobrze, wydolność tlenowa od grudnia wzrosła masakrycznie (nie tylko rower oczywiście) i rozwijam się nadal (dojazdy do pracy z 2h zeszły do 1:22h rekord)
+ endorfiny pompują
+ mogę wjechać w las (na mtb, na crossie)
+ zdrowy tryb życia jako przykład dla moich pociech
+ relatywnie tani (zakup + utrzymanie)
+ zajebisty social (na mirko i w ogóle)
- trzeci rower (mtb i cross, nie liczę roweru żony i rowerów dzieciaków)

B) #motocykle soft-enduro

znów ogólnie
+ dojazdy do poracy max 40min
+ endorfiny
+ endorfiny
+ endorfiny
+ moge totalnie rozwalać się po szutrach
+ zajebisty social (na mirko i w ogóle)
- nie mogę wjechać w las
- relatywnie drogi (zakup + utrzymanie)
- nowy sprzęt ochronny (kolejny wydatek, wiadomo w aktualnej skórze na enduro to raczej niebardzo, inny profil wypadków)

Ktoś powie why not both?? Bo w tym roku na bank nie da rady jednego i drugiego, najzwyczajniej finansowo odpada. Siedzę i kminie i serio nie wiem co zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ankieta
t.....u - Kuźwa dawno nie miałem takiej rozkminy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam okazje by zrobić sob...

źródło: comment_iCtTrbyhhJuVLUJ0C5aX0XLlvcJwiQ5z.jpg

Pobierz

Icoteraz?

  • Kup sobie kolejny rower pedalarzu 40.2% (49)
  • Kup sobie kolejny motocykl dawco 59.8% (73)

Oddanych głosów: 122

  • 42
  • Odpowiedz
@tosyu:
Budżet 6k na motocykl w teren, trochę mało ;P Soft enduro to masz na myśli TTR, XT, KLR? No tym byś do pracy dojechał, ale znowu te opony... W teren najlepsza jest kostka. Jak już to bym Ci polecał brać po prostu enduro, najlepiej w dwusuwie, jeżeli nie chcesz #!$%@?ć dużo w remonty silnika, chociaż więcej spalisz benzyny. Odpuść sobie 125cc, za stary jesteś na to ;P Szczerze to
  • Odpowiedz