Wpis z mikrobloga

@coolcooly22

Ciężko. Ja jestem od tygodnia z dziewczyną i kompletnie nie znam języka, w szkole cały czas niemiecki miałem, na własna rękę uczyłem się włoskiego, a angielski olałem i żałuje. Testy do pracy masz na poziomie podstawówki , ale najpierw musisz sobie ten test przetłumaczyć , a podstawa do tego nie wystarcza, chociaż "podstawa" to pojęcie względne, dla jednych to będzie parę prostych słów, dla innych wiekszy zasób słów. Jeśli jesteś tak
@coolcooly22 nie wiem czy on aplikowal do dorasta czy nie. Repak, fresh foods, asos, wymagają znajomość angielskiego. Zadzwoń po prostu do symphony i do foresta, albo daj dziewczynie aby ogarnęła bo odbiorą na pewno po angielsku. Rada taka moja. Słuchaj radia bbc, oglądaj bbc iplayer, włącz sobie angielskie napisy w tym plajerze. Nawet nie wiesz kiedy będą ci zwrtoy i słówka zostawać w głowie.
@coolcooly22
@rafaloooj

W gwoli wyjaśnienia, jest kilka prac, gdzie mi odmówiono z powodu braku własnego transportu, a publiczny jak np autobus nie pokrywa się z godzinami pracy. Przykład z ostatniej "rozmowy" o prace. Dostaliśmy nr od ziomka do takiej rumunki Adiny, która rekrutuje do DHL, dzwonimy do niej i pytamy o prace, pyta czy mamy własny transport bo godziny pracy takie, że bus odpada, mówimy że nie, odpowiedziała nam, że w takim