Wpis z mikrobloga

@ptaq77: Szczerze mówiąc, to bym nie dawał pozwolenia typom, którzy potrzebują pałki teleskopowej i czarnoprochowca, żeby czuć się bezpiecznie. Coś z łbem jednak nie tak.
  • Odpowiedz
@fegwegw: Chyba z godzinę zajęło mi czytanie komentarzy pod tym postem. Powiem tyle:
Nie jesteś ze swoją opinią osamotniony :) ...choć niektórzy ujmują to nieco dosadniej.
  • Odpowiedz
@ptaq77: Z drugiej strony psy biegające luzem powinno się traktować dokładnie tak samo jak grożenie bronią - ile sekund dajesz 6-7 latkowi w starciu z duzym psem ?
  • Odpowiedz
@fegwegw: dokładnie, gość celuje w psa, później chce strzelać w niebo (no ciekaw jestem czy na kogoś by ta kula nie spadła), zasłania się pałką i rewolwerem (nie wiadomo co to był za pies i czy rzeczywiście chciał go pogryźć) a na końcu stwierdza że przez zatrzymanie broni policja zmniejsza jego bezpieczeństwo. Może rzeczywiście niech lepiej go przebadają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@quintic: Są psy i psy.
Osobiste doświadczenia mogę omówić (miałem dobermana przez 13 lat) ale chyba niewiele to wniesie do tej konkretnie sprawy.
Z "szczekusiami" można walczyć ze strachu, albo dla idei...ale pałką i CP?
Co ten Pan tak naprawdę chciał zrobić i dlaczego?
To mnie martwi...
  • Odpowiedz
Co ten Pan tak naprawdę chciał zrobić i dlaczego?


@ptaq77: bał sie psów i bał sie psów i chciał się obronić przed potencjalnym atakiem

Moje dzieci boją się duzych psów szczególnie takich które są większe od nich dlatego potrafie to zrozumiećobawy gościa - może go kiedyś jakiś pogryzł i tyle.
Duże psy luzem to patologia.
  • Odpowiedz
@ptaq77: @quintic: duże psy to może i patologia ale po sposobie pisania widać, że ten kolo całkiem normalny nie jest i ciekaw jestem co to były za psy i jak to wyglądało rzeczywiście. Strzelanie z CP w powietrze aby psa odstraszyć? Przecież to wcale dużo huku nie daje.
Oby tego media i Ziobro nie podchwyciły bo jeszcze się okaże, że CP zrobią na pozwolenie i znowu zaostrza przepisy.
  • Odpowiedz
@ptaq77: zakompleksiony koleś noszący cp i pałkę na spacer. Szkoda, że jeszcze mu psy nie doj*. A wysłanie go przez WPA na ponowne badania popieram w 10000 %. Na psa wyciągnąć CP.... W ogóle to nie opisał co to były za psy, bo pewnie okazałoby się, że to yorki albo buldogi może biegają. Brak słów. Jeden typ psuje opinie o strzelcach bo janusze nie odróżniają CP od współczesnej. Gdzieś w
  • Odpowiedz
Na psa wyciągnąć CP...


@axe_murderer: Przepraszam a co się nosi na psy ?

Tutaj patologia doprowadziła do drugiej patologii.
Pies nie był by luzem to gościu który nadaje się do badania nie wyciągnał by CP.
  • Odpowiedz
@Kraker245: akurat miłościwie panujący nawet takich argumentów nie potrzebują, będą chcieli to zrobią chociaż sytuacja już teraz jest patologiczna.
@quintic: pytanie jak sytuacja wygląda z relacji drugiej strony, inna sprawa po co CP jak już miał pałkę w reku?
  • Odpowiedz
@turok2016: @axe_murderer:
Zwracacie tylko uwagę na jedną część tej hisotrii - druga jest równie istotna
biegam często, spaceruje z dziećmi i psy luzem to patola - pół biedy jak to jest taki na "kopa". Gorzej jak coś a'la owczrek a ty masz juz osrane ze strachu dzieciaki na rękach a #!$%@? szarpie cie za nogawkę i w dupie mam przepraszam właściciela. Powinien być za to porządny mandat a nie lipne
  • Odpowiedz
@quintic: @axe_murderer: CP na psa jest też praktycznie bezużyteczna bo przecież nie zastrzelisz go przed atakiem bo praktycznie masz pozamiatane i oskarżenie o znęcanie się na zwierzęciem, strzelanie do zwierząt i co tylko. Sam jak idę na rower albo do lasu to zabieram ze sobą gaz pieprzowy i nóż przyczepiony do spodni bo juz miałem kilka sytuacji gdy psy mnie goniły i gryźć chciały a na bezludziu na pomoc za
  • Odpowiedz
@quintic: @turok2016: To, że psy biegają luzem to temat na osobną rozmowę. Nie powinno tak być. Głównie rozmawiamy tutaj o "dobyciu" broni i próbie strzału i tłumaczenie się, że to ochrona osobista. Czy szczekanie psa i podbieganie to: zagrożenie życia? Napisał, że pies stał a on wtedy wyciągnął CP. Przecież to zwyczajny czubek. Czy ludzie posiadający pozwolenie np sportowe, którzy mogą nosić broń, noszą ją na spacer do: "ochrony przed
  • Odpowiedz