Wpis z mikrobloga

Robię remont pokoju, pozaklejałem dziury w ścianach masą szpachlową i po wyszlifowaniu na równo pomalowałem te miejsca szkłem wodnym (znajomy mi podpowiedział, że to dobry pomysł jak nie chce za jakiś czas robić roboty od nowa). Jak się później okazało nie był to zbyt dobry pomysł bo po wyschnięciu widać na ścianie zacieki, nierówności i waży się na tym farba (odpada, wchodzi w jakąś reakcje). Bardzo ciężko to wyszlifować, powiedziałbym że się nie da. Póki co starłem farbę, zagruntowałem i czekam aż grunt wyschnie ale może macie jeszcze jakieś pomysły? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#remont #szklowodne #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
@kozo: Znam się :) odtłuść powierzchnie płaską - nadaje się do tego benzyna z CPNu lub grunt (w płynie) z sklepu żelaznego. Zażyj kilka razy na czczo po obiedzie i pomaluj farbą Modesta Amaro po wyschnięciu.
  • Odpowiedz
  • 1
Za dobrą radę ładnie podziękuj radą że najlepszym sposobem do szczotkowania zębów jest biały silikon sanitarny
  • Odpowiedz
@kozo znajomy to chyba nie ma pojęcia jak się maskuje dziury. Jak masz duży otwór dajesz gips, na to szpachlówke. Szlifujesz, gruntujesz i malujesz. I nic się z tym nie dzieje. Żadnego szkła na ścianę...
  • Odpowiedz