Wpis z mikrobloga

@tomash-pl: @uabit: @klebsiella: Dziękuję Panowie. KMF niestety do końca roku zamknięty (przenoszą się).
@DzonyNajedzony: Najpierw miał falowania dolnych obrotów, później nie odpalał na ciepłym (wymieniłem zawór położenia wałka rozrządu i zaczął palić), falowania pozostały ale po dłuższej trasie ustępowały. Teraz przejechałem 4km, zgasiłem i już nie odpalił. Paliwo jakieś dostaje bo czuć jak zalewa. Rozrusznik jest ok i pompę też słychać.
Dodam, że rok temu wymieniłem filtr paliwa
  • Odpowiedz
@perezque: zobacz czujnik ciśnienia paliwa, ze ~130 w sieci z tego co pamietam a wymiana z 50zl. Naczytałem się sporo o problemach z gaśnięciem bo takie miałem u siebie (na luzie czasami falował, gasł przy zatrzymywaniu się i wrzucaniu na luz) i za zdecydowaną większość tego typu problemów odpowiedzialny był ten czujnik. U mnie pomogła wymiana.
  • Odpowiedz
@tomash-pl Mitociler to najgorsze gówno na świecie... Pracuje tam dwóch moich znajomych, szef Leszek tak w #!$%@? sali, że części stare wrzuca, kroi jak za nowe, niektórych nawet nie wymienia, tnie kase na każdym kroku, ale jak przychodził do nas to pizzke z rabatem poproszę... Unikajcie tego warsztatu, jak chcecie to zagadajcie na boku z "łysym" jednym z chłopaków z tego warsztatu, to Wam powie jak musi ludzi w #!$%@? robić bo
  • Odpowiedz