Wpis z mikrobloga

MAM TEORIĘ

Pamiętacie 7000 Jacy? Co się z nimi stało? Podobno Jaca zgubił. Zaledwie kilkadziesiąt godzin od wręczenia ich przez Daniela. Trochę niezły zbieg okoliczności.

Nie chcę nikogo oskarżać, ale ja tam bym na miejscu Magicala trochę się w-----ł na swojego ojczyma że stracił tak po prostu 7tys które dali mu moi widzowie. A tymczasem Daniel uciął bardzo szybko temat, powiedział że Jaca zgubił hajs i niespecjalnie drążył. "Zgubił i tyle".

Jak można zgubić tyle kasy? Mimo całego upośledzenia Jacy, nie sądzę żeby łaził z taką kwotą po mieście, bo w sumie po co.

Myślę że dość łatwo jest podpierdzielić cokolwiek wiecznie n--------u, upośledzonemu facetowi a potem wmówić mu że n------y zgubił. Daniel nie wyglądał na specjalnie zmartiwonego tym faktem i był jakoś wyjątkowo spokojny mówiąc o tym. A że Daniel to trochę PatoSzuja to już wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wiem tylko jak teraz to zweryfikować.

#danielmagical
peetee - MAM TEORIĘ

Pamiętacie 7000 Jacy? Co się z nimi stało? Podobno Jaca zgubił...

źródło: comment_qO9ULVDyJvyn6L9gZpzgNwwewKh3DJxl.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: przed chwila o tym pisalem widac inspiracja xD no to jest rzeczywiscie dziwne. a najdziwniejsze jest to, ze Danielek wlasnie nie chcial zbytnio o tym gadac i zmienial co rusz temat. Pamietam jak siedzial na ts z widzami i ktos rzucil "cel donejtow na telefon dla Seby" Daniel slyszac to zaniemowil i nagle zmienil temat mowiac do Gochy "niech ten Jaca juz przyjdzie niech konczy te sciane"
  • Odpowiedz
W tym domu nikt nie rozumie wartości pieniądza. Jak potrzeba pieniędzy to nie idzie się do pracy tylko robi się CEL. A sugerowanie, że Daniel i Łukasz są inni...tam wszyscy tacy sami...
  • Odpowiedz
@peetee: Przecież gościu ma od 'widzów' tyle hajsu, że w------e ma na wszystko. P------i jakieś pierdoły bo ludzie tego chcą a hajs i tak się będzie zgadzał.
  • Odpowiedz
@peetee: Zrobił to co WY chcieliście, a teraz macie czelność, jeszcze zwalać na niego winę, że pijak zgubił pieniądze?
A to podobno Daniel jest patologią...
  • Odpowiedz
@peetee: to,ze z-----e mu ten hajs po paru dniach/godzinach to juz mozna bylo sie domyslic przed tym jak mu jeszcze ten hajs dal.dla Jacka pewnie zagrozil,że go w-----e z domu czy cos w ten desen i jeszcze jedno;jak mozna zgubic 7 tysiecy? wsadzasz do kieszeni i idziesz po miescie i nagle ci wypada xD?
  • Odpowiedz
Hajs się już kończy


@sad_pepe: Oglądam go jakieś 2 lata jak zaczynał na twitchu i cisnął matkę. Cały czas ludzie mu wysyłają hajs więc nie byłbym tego taki pewien.
  • Odpowiedz
@robsosl Ale nie jest tego tyle co w momencie błysku. Teraz to z donejtów na czysto może 100zł dziennie będzie wtedy było kilka tysięcy dziennie. Do tego brak pizzy już i alko...
  • Odpowiedz