Wpis z mikrobloga

Dlaczemu ten człowiek, który nie jest prezydentem wszystkich obywateli Rzeczpospolitej Polskiej, a tylko 8,6 milionów tych, którzy na niego głosowali, chce grzebać przy konstytucji, która dotyczy wszystkich obywateli. Dla których on nie jest prezydentem, jak sam mówi.

#polityka #bekazpisu #duda #erdogan #turcjanadwisla
Pobierz spere - Dlaczemu ten człowiek, który nie jest prezydentem wszystkich obywateli Rzeczp...
źródło: comment_wn4bmaLN6tueGilD8Tom7WtEnqugpPjh.jpg
  • 52
Jak widzę że ktoś używa argumenty że kogoś wybrało tylko XXX obywateli i coś tam coś tam to właściwie z definicji jest debilem.


@Loloman: czy ty właśnie nazwałeś Dudę debilem?

To on kilka dni temu powiedział w wywiadzie, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków, bo nie wszyscy głosowali na niego.

@Siotson: ale to Duda powiedział, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków, bo nie wszyscy głosowali na niego

ten człowiek jest
@Felonious_Gru: szczerze mówiąc też uważałem, że on pier yyy tzn. gada bzdury i głupoty do tej pory, ale przyjmowałem to z pokorą bo uznawałem że jest Prezydentem nas wszystkich, Polaków, Rodaków, no ale skoro mówi że nie jest, no to stary, ja tu na deszczu wilki, a
@spere: ogólnie cały PiS nazwałem debilami i ludzi którzy na nich głosowali. Trochę oczywiście przesadzam - cześć z nich to niesamowici taktycy, manipulanci, oszuści i inteligentni ludzie, ale wszyscy bez honoru, godności, jakiejkolwiek moralności itd. W skrócie zwykłe mendy najniższego poziomu, wśród nich też sporo czystych debili oczywiście.

Bo w pewien sposób nie jest. Ma mandat na robienie zmian i ogólnie jak pisałem miał powyżej 50% poparcia bezpośredniego lub pośredniego (czyli
@spere: przekazuję ci moją logikę (może mundrą, może gupią, nie wiem): może Dudełe nie jest twoim prezydentem, ale jest prezydentem państwa, którego jesteś obywatelem. Tak czy siak, jesteś na niego skazany ( ͡° ͜ʖ ͡°)