Wpis z mikrobloga

Przesłuchałam to co się działo w nocy i poczytałam komentarze. Wy jesteście jednak okropni. Daniel nie narzekał, że nikt nie przychodzi i mu nic nie przynosi już i nie jedzie po wykopie. Nic takiego nie miało miejsca. Na #!$%@? kłamiecie i siejecie ferment przebrzydłe stulejki. Jak macie problem z interpretacją to wróćcie do szkoły. Wiele osób na bieżąco komentuje w sposób negatywny to co się dzieje na streamach. Skoro tak bardzo was to denerwuje i wam się nie podoba, to po co oglądacie? Zajmijcie się czym innym. Ale nie, wy nie możecie inaczej, dalej będziecie siedzieć, zmyślać historyjki i narzekać, dalej potrzebujecie przywalić komuś "w internetach", myśląc że jesteście fajni i śmieszni. Przez wasze bajkopisarstwo, błędne interpretacje i dopowiadanie sobie, wiele nieprawdziwych informacji poszło już na mirko. Ech, szkoda strzępić ryja na was ( ͡º ͜ʖ͡º) Miłej środy.
#danielmagical
  • 45
@Kalesonek: Czytałam tę wypowiedź i oglądałam filmik.Wycinacie z tego kawałek zamiast zrozumieć to jako całość. Owszem, powiedział, że kiedyś przychodzili z wykopu i mu przynosili różne rzeczy, ale nie po to by się wyżalić, że tego już nie ma i jest tym wielce oburzony, tylko dodał, że to oznacza, że wykop się na niego wypiął, a nie on na wykop, jak mu wiele osób zarzuca. Tak brzmiała cała wypowiedź, a nie
@bialaowca: Ale slychac w jego gosie ze ma zal o to ze teraz mu nic nie przynosza bo sie przyzwyczail, juz nie pamietasz jak bylo gdy byl na fali ? ''widzowie zamawiacie pizze sebie czy ja mam kupic'' przyzwyczail sie do tego ze mu ludzie wysylali jedzenie i alko,a too czy sie wykop odwrocil to juz inna sprawa, napewno nie wszyscy ale wiekszosc napewno po tym co #!$%@? po ostanich strimach