Wpis z mikrobloga

@GRBAS: wychodzi taniej, ale 2GB i snapdragon 425 będzie Twoją mame drażnił, za każdym razem kiedy telefon będzie się wieszał. To za mało pamięci i za mała moc obliczeniowa dla MIUI - wiem bo miałem.
@laicik nie będzie się jego mamie telefon wieszał xd co ona tam za instaluje? Mi redmi 3 się bardzo rzadko wiesza a mam go naładowanego
@levil bardzo dobry wybór. Telefon jest tani i mamie wystarczy. Aparat w redmi jest słaby ale wątpię żeby twoja mama była blogerka robiąc sesje tym telefonem.
@MichalQ20: gdybyś miał inne telefony do porównania, wiedziałbyś o czym pisze. Przeszedłem od najniższej do najwyższej półki Xiaomi. Dlatego opinie takich ludzi jak ja powinny być, nieskromnie pisząc, ważniejsze niż ludzi, którzy mają jeden telefon z najniższej półki i uważają, że jest "spoko".
@laicik czyli mój telefon nie jest spoko bo ty tak Powiedziałeś? Po co pewnie około 50 letniej kobiecie jakieś wielkie funkcje w telefonie, redmi 4A to jest odpowiedni telefon dla osoby która tylko dzwoni i czasami coś w internecie zobaczy. Dla ciebie czy mnie to on napewno będzie zły ale czy dla starszej osoby? Seria Mi ma słaba barie w porównaniu z redmi. Ten telefon jego mamie może pewnie z tydzień trzymać.
@Cosmo77: Jak długo używa? wyczytałem, że po pewnym czasie zaczyna zamulać i nie wiem jak się do tego odnieść, czy chodzi o przewijanie kart na ekranie czy czeka na odpowiedź apki ponad minute?