Wpis z mikrobloga

Lalkę chyba można odrzucić, była w 2015, to samo z Dziadami IV, Wesele również się przebijało, Pan Tadeusz z kolei pojawił się na próbnej CKE również w 2015. Czyżby czas na wielkie wejście Ferdydurke lub Schulza?
#matura
  • 26
@npsr: Wiem wiem, olimpiada z polskiego here i zawsze trzaskałam tylko interpretacje, ale obstawiam z ciekawości co może być ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nauczyła mnie próbna, w razie czego lepiej pisać rozprawkę na oczywisty temat niż np. interpretację poezji nowoczesnej z nieoczywistą tezą. Tak czy siak - ładny wynik, gratulacje i również mam nadzieję na coś w tym klimacie:)
@salwinia: ustna 100 :) Nie sugeruj się próbnymi. Mają się nijak do tej właściwej. Co prawda zdawałem daaaawno temu, ale z próbnymi zawsze średnio a właściwa prosto z imprezy bez żadnych problemów. Pisemną z polaka w połowie przespałem :P
@npsr: Zazdroszczę klimatu, u mnie w roczniku prawie sami przyszli informatycy za 15k, lekarze, prawnicy i inni którzy muszą się zmotywować, co przekłada się na atmosferę spięcia i stresu over 9000. Jak dobrze, że jest mirko.