Wpis z mikrobloga

@czacha88: jednak czegoś tu nie rozumiem. Oba te samochody są drogie i wyglądają na nowoczesne. W takim samochodach system parkowania to chyba standard. Nie mogli z tego skorzystać?
@fizzly piękny zwyczaj ;)
@magucio wydaje się że tak, ale to trzeba poświęcić całe kilkanaście sekund na parkowanie, a przecież król Januszy i książę Helmutów jadą kupić w galerii handlowej płyty CD w mediaekspert do nowego radioodtwarzacza żeby Martyniuka słuchać więc NIE MA CZASU! ( )
@Jellycrusher: sam nie wiesz co mówisz. Raz mówisz, że parkują tak, bo nie chcą porysować swojej fury, a drugi raz, że to przez ludzi co parkują na milimetry. Jakby oni parkowali prawidłowo, to nikt nie musiałby się wciskać
@magucio: Doskonale wiem co mówię :D Ludzie parkujący na milimetry to plaga. Nie masz problemów, jak sobie jeździsz polo czy octavią, ale z takiej panamery z grubymi drzwiami nie tak łatwo wyjść. I co z tego że pan z porsche zaparkuje prawidłowo, jak samochód szeroki i stoi prawie na linii, a obok mu się wepchał passat na milimetry. Taki człowiek woli, żeby go ujami wyzwali i pojechali dalej, niż żeby miał
@Jellycrusher: zaparkuję Ci tak jak Ci ze zdjęcia w godzinach w szczytu w weekend na przykład na Krupniczej w Krakowie. Jak będziesz musiał krążyć i szukać miejsca, bo jakiś gościu ma we łbie pustkę i zaparkował na dwóch, to wtedy pogadamy
@magucio: A ja mogę Ci zaparkować moją służbową pandą tak, że z pandy wyjdę bez dotykania mojego prywatnego auta obok, z lekką gimnastyką. Ale już drzwi do swojego auta nie otworzę. I tak właśnie mój kumpel czekał 2 godziny, aż wsiąść będzie mu dane. Tak, zaparkował prawidłowo na wyznaczonym miejscu; tak, wóz obok też. Jak już jesteśmy przy zrozumieniu, to proponuję dla obydwu stron. Nie bez powodu większość takich buraków to