Wpis z mikrobloga

@s_woh: Z tego co mi wiadomo, Biedroń nie jest ani tak #!$%@? jak mówią prawaki, ani tak zajebisty, jak mówią lewaki. Mam wrażenie, jakby zarówno lewa i prawa strona opierała swoje oceny na przebiegu jego dupy.
@s_woh

bądź znany z tego, że jesteś gejem

zostań posłem u pajaca Palikota nie wiedząc nawet czym jest konwent seniorów (pomimo tego, że skończyłeś politologię!)

zostań prezydentem miasta prawie 20-krotnie mniejszego od Warszawy jeśli chodzi o liczbę mieszkańców

ogólnopolskie media z TVN i GW na czele robią ci PR przedstawiając jako superefektywnego urzędnika, pomimo że tak nie jest i forsują cię na idealnego kandydata 38-milionowego kraju

pelikany łykają to i na samą
Pobierz troglodytaerudyta - @swoh
 bądź znany z tego, że jesteś gejem
 zostań posłem u pajaca...
źródło: comment_mlZpRa9kop3BXRg5PJVOV3lN2YjqHJvh.jpg
@Tojestdobrejakjasnygwintbrokuly: Piękna propaganda. Jako źródła linkujesz fanpage anty-Biedroń 'Słupskie fiku-miku Biedronia' i posty z początku 2015. Swoją drogą nie dodali ani jednego posta prawie od roku.

- PO PIERWSZE NIE ZARZĄDZA ON MIASTEM robi to za niego aż dwóch vice prezydentów, którzy też sowicie są opłacani z budżetu (a miały być cięcia, o tym dalej) jeden z zastępców jest zawodowym samorządowym karierowiczem, sprawdźcie Biernackiego.


@Tojestdobrejakjasnygwintbrokuly: To, że ma vice prezydentów