Wpis z mikrobloga

Opuszczony dom Winiary

Kolejnym opuszczonym domem, który odwiedziłem, był dom w Winiarach. Stoi przy głównej drodze prowadzącej z Gdowa do Dobczyc.

Dom jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Trochę elementów wyposażenia zachowało się w całkiem niezłym stanie. Dom nie jest strasznie zdewastowany. Wydaje mi się nawet, ze może mieć stałego lokatora. Na ostatnim pietrze budynku znalazłem pomieszczenie, w którym chyba często przebywa.

#opuszczone #opuszczonemiejsca #fotografia #garrettphotography

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany - dom jest na sprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
S.....j - Opuszczony dom Winiary

Kolejnym opuszczonym domem, który odwiedziłem, by...

źródło: comment_A907Rk2eo67m5rmhpN4sbW00gjZp2ATd.jpg

Pobierz
  • 22
@nadrat24: Wsiada się w samochód, jedzie się przed siebie i rozgląda się po okolicy. Czasem trudno poznać jest czy dany budynek jest opuszczony czy też jeszcze jest zamieszkały (kilka razy się pomyliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Jedyna prośba do osób zwiedzających takie miejsca - ja poruszam się jak duch - niczego nie dotykam, niczego nie niszczę - wchodzę, robię zdjęcia, wychodzę. Dużo osób niestety czuje potrzebę
@anecior: Patrząc teraz na mapę toi znajduje się pomiędzy Kunicami a Fałkowicami - zazwyczaj muszę patrzyć na mapę by określić umiejscowienie danego obiektu - tutaj nie dostrzegłem, że są to faktycznie Kunice.

W takim stylu budowano właśnie ok. 20 lat temu - na ścianach w korytarzu znajduje się drewniana boazeria, w całkiem dobrym stanie.

Wiesz może co się tam stało,że ten obiekt został opuszczony? Wewnątrz znajduje się piec węglowy, rozprowadzona instalacja