Wpis z mikrobloga

@IRG-WORLD: dzięki za info, widzę, że domyślnie jest na None. Włączyłem na high i auta mi się świecą :D do tego 15 fps na gf 970 w pitlane także na razie podziękuję. Sporo tweakowania jeszcze przed nimi ale wasze relacje powinny być ładniejsze:)
@IRG-WORLD: No fajnie, a teraz odkrywam, że oprócz świateł na torze nie mam też efektu głębi ostrości xD A jeszcze doszły jakieś artefakty związane z cieniami po włączeniu paru opcji na full.
@emjot86: Pewnie nie używasz zaktualizowanych samochodów do DX11:

The USF2000, Nissan GT500, Howston G4 and G6, Dallara DW12 and the Stock Cars

Atlanta Motorsports Park, Silverstone, NOLA Motorsports Park, Mores and Indianapolis Motor Speedway


@iso9001: Upewnij się, że masz włączone PostFX. W Launcherze trzeba wybrać koło zębate, tam Video Settings i ustawić odpowiedni poziom.
@radd00: No właśnie używam, spójrz na screeny, jechałem nissanem :P Na silverstone zero świateł (a ostatnio nawet zniknął mi z wyboru...), na NOLA to samo, światła i DOF miałem jedynie na suzuce.
@rauf: A co jeśli to sabotaż w wykonaniu Kunosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@iso9001: To było do emjota, bo pisał że mu samochody świeciły. Tobie pisałem, żebyś sprawdził czy masz włączone PostFX na odpowiednim poziomie.