Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, będzie krótko, bo nie ma co się rozpisywać. Sytuacja wygląda tak:

#rozowypasek powinien być w jednym miejscu od 2 dni i tak utrzymuje. Przez to mniej czasu, kontaktu itd. Tymczasem mam dostęp do logów z www gdzie przebywa i, cóż, logowania są z tego samego, domowego IP co zwykle (stałe IP, ten sam dostawca co zawsze), w sumie wolałbym nie wiedzieć, ale logi sprawdzam z zupełnie innych względów codziennie (taki projekt). No nic, stało się.

Teraz pytanie do tych, co się znają - czy może być jakaś przyczyna, która mi umyka (ruch jest z mobile, a się na tym nie znam)? Zanim się zrobi dym.

I ważniejsze do całej reszty - jak mogę nie paląc tematu Waszym zdaniem tę kwestię sprawdzić delikatnie? (nie mam jak tam wpaść, nie mam kogo wysłać, nie mam jak zadzwonić bo nie ma telefonu poza komórką). Zastanawiam się jak to nieinwazyjnie rozgrać, w teorii nie bardzo mam jak zadzwonić nawet normalnie bo 'zajęta'. Ale na Waszą pomysłowość jak praktyka pokazuje, można liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 12
OP: @Fokstrot88 no właśnie nie bardzo mogę, bo będzie dość oczywistym, że to ja, a w teorii jest gdzie indziej... Niestety nie PL.

Do wszystkich: zastanawiam się po prostu czy jest jakakolwiek opcja z IP, o której mogę nie wiedzieć, no ale jak powinna być xx km dalej, a IP to samo, dostawca usług ten sam, a logowania są z mobile, to nie mam pomysłu by cokolwiek innego to mogło oznaczać,
@AnonimoweMirkoWyznania: a nie mozesz po prostu do niej zadzwonic i jej powiedziec co widzisz i zapytac o co chodzi? Moze to jakas #!$%@?, moze cos ukrywa nie ze wzgledu na bolca ale o cos innego chodzi... Rozmowa i szczerosc zawsze poplaca. Skoro podejrzewasz, ze ona moze cos krecic za Twoimi plecami i Ci sie to nie podoba, to dlaczego sam chcesz robic jakies podchodzy za jej? Daj jej okazje do bycia
@AnonimoweMirkoWyznania, odnośnie związku radzić nie będę, ale technicznie mogę coś powiedzieć. Sytuacja z IP jest możliwa, ba, nawet uzasadniona w pewnych sytuacjach, ale wymaga żeby ustawił to ktoś z jakąś tam wiedzą z zakresu IT. Niektóre bardziej zaawansowane routery (ewentualnie takie które mają zmienione oprogramowanie na alternatywne: OpenWRT, LEDE czy cokolwiek innego) mają możliwość odpalenia na nich serwera VPN. Telefon można skonfigurować tak, żeby zawsze się przez ten VPN z internetem