Wpis z mikrobloga

@Eternit_z_azbestu: Szanuję( ͡º ͜ʖ͡º). Zależy kto co robi przy autach. Wg. mnie najazdy są spoko do detailingu, w komisie do wyeksponowania auta na wystawie, robótek blacharskich, i ogólnych robót przy silniku np. dla osób które boli kręgosłup. A pozatym bardzo łatwo wjechać w porównaniu do podstawiania kobyłek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaremyszki: Ja nie mam zamiaru bo mam kanał ( ͡ ͜ʖ ͡). Tylko tak się pytam bo mam trochę wolnego czasu, chęci, sprzętu i zamierzam to wykorzystać. A pytam się bo wolę zobaczyć opinie paru osób jak za to się wziąć i na co kłaść najwięcej uwagi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adolfputin1939: to jak chcesz tym handlowac to nie rob na pale bo rozne auta maja rozne skosy , rozna szerokosc opon , rozna wage . No i mocowanie do podloza i dzielone . tyle z mojej strony . No i musisz byc pewny swoich spawow zeby nie placic renty komus do konca zycia jak mu auto na glowe spadnie
@adolfputin1939: tematy finansowe to najmniejszy problem. Ja mam z rurek z centralnego ogrzewania fi 38 , gr 3.0 a poprzeczki fi 20 gr 2.0 .Calosc 135cm + 35 w poziomie i 40 cm do gory. Po dwie sruby M10 15cm w ziemie kotwy i mozna wjezdzac na pelnej #!$%@? ani nie dygnie .