Wpis z mikrobloga

A czemu mnie nie zaprosisz do Norwegii? Albo Szwajcarii?

no zobacz,UK wyszło z UE i jakoś w Białoruś się nie zamienia


@Hamouma: @Primusek: To jest ten poziom inteligencji przeciwników Unii? Słabiutko. xd
Dlaczego więc Ukraina czy Białoruś nie jest obecnie Norwegią albo Szwajcarią?
Teraz jakby Polska wyszła z Unii, też by się nie cofnęła w czasie i PKB by drastycznie nie spadło. Ale chodzi o dobrą decyzje dołączenia
  • Odpowiedz
@Primusek:

Przecież Norwegia i Szwajcaria nie są w Unii. I w tym momencie zapożyczając Twoją logikę mogę bez skrępowania napisać, że Polska bez Unii byłaby na poziomie Norwegii lub Szwajcarii.


Chyba najgłupsze co przeczytałem w tym tygodniu dx.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: UE musi się jak najszybciej zreformować,inaczej w każdym kraju członkowskim w końcu do głosu dojdzie eurosceptyk i się z tej europejskiej rodziny wyprowadzi,zresztą u nas na kontynencie i tak jest strasznie długa posucha wojenna,konflikty są nieuniknione
  • Odpowiedz
@Primusek: skoro Szwajcaria i Norwegia nie są w Unii, a Ukraina i Białoruś nie są to dlatego te dwa ostatnie państwa nie są na reprezentują poziomu Szwajcarii i Norwegii? Hmmmm? Według twojej logiki powinny być tak samo rozwinięte bez tej tfu lewackiej Unii. Chyba że tylko Polska byłaby tak genialna że dałaby radę osiągnąć wysoki rozwój bez miliardów dotacji etc.
  • Odpowiedz