Wpis z mikrobloga

Odrzucamy każdą formę totalitaryzmu, w tym liberalną demokrację, jako reżimy polityczne skrajnie szkodliwe dla wspólnoty narodowej.

Olaboga wolność z poszanowaniem mniejszości znowu uciska biednych narodowców ;(

#neuropa #4koserwy #polityka #onr #bekazprawakow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majk_: lepszy jest fragment o tym, że postulują homogeniczność etniczną( ͡ ͜ʖ ͡) Uaktualniona deklaracja jeszcze bardziej przypomina broszurę Falangistów z 1937r.
  • Odpowiedz
@Xianist: Jezus Maria jaka lustracja,weź mnie zabij najlepiej.Co się o mnie piszę? Że jestem spoko ziomkiem?No i mają racje.Jestem jak największym zwolennikiem wolności i pluralizmu,plusowalem z innych względów.
  • Odpowiedz
@Hamouma:

Jezus Maria jaka lustracja

posługuje się twoimi metodiami wskazywania kto nie jest patriotą a kto jest

Jestem jak największym zwolennikiem wolności i pluralizmu,plusowalem z
  • Odpowiedz
@Majk_: jakby to pisali anarchiści, to bym się co najwyżej uśmiechnął pod nosem. Ale że pisze to ONR, a młodzi ludzie (<25 lat) których znam dzielą się na tych, którzy należą od ONR-u i na tych, którzy „tylko” ich popierają, to jakoś podejrzewam, że ich wizja „nie-totalitaryzmu” jednak odbiega od mojej. Tak bardzo, że ja bym to z pewnością po prostu „totalitaryzmem” nazwał…

Ciekawe za ile lat ich przekonanie o
  • Odpowiedz
@Xianist: gdzie wskazywałem kto jest patriotą a kto nie?Podkreślam,jeśli wspomnisz mój żart na temat neuropy to sam się skompromitujesz.
A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedzi.Przeciwko onr można i należy protestować ale zachowując się przy tym cywilizowanie a nie wymachiwać "fakami" i dążyć do konfrontacji,że aż musi interweniować policja.
H.....a - @Xianist: gdzie wskazywałem kto jest patriotą a kto nie?Podkreślam,jeśli ws...

źródło: comment_gwaxj7PambhGE0cF6lxPHlsnwTg9sVG8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Podkreślam,jeśli wspomnisz mój żart na temat neuropy to sam się skompromitujesz.


@Hamouma: jaki ty jesteś nie ogaruś najpierw opluwasz ludzi a potem nazywasz to żartem. Ubrałbyś to lepiej w słowa bo obracanie w żart kompletnie Ci nie wychodzi

A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę
  • Odpowiedz
Od 10 lat słucham narzekania prawaków w internecie jak to ich wolność jest tłamszona


@prawa_reka_sorosa: Gdyby ich wolność była tłamszona to nie mielibyśmy tylu idiotycznych komentarzy w internecie, a jednak sa i to powszechnie.
  • Odpowiedz
A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedz


@Hamouma: twoj poziom argumentacji tylko z innej strony: Hurr durr ONR brzydko się zachowuje: mniejszość uciśka większość bo ONR może dojść do władzy. Zaorajmy demokrację bo mniejszość uciska większość!!!!!!!!!!!!!!!!

legitne bardzo..........
Xianist - > A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątp...

źródło: comment_u5fGHMlJz9WHuFrzHTBYbgjujECZt43H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Terroryzm występuje po każdej stronie.


Nie.

W którym demokratycznym kraju ogranicza się prawa chrześcijan? Przykłady proszę.


Francja.
  • Odpowiedz
A zaplusowałem ponieważ po wczorajszym zachowaniu obywateli RP śmiem wątpić czy gdyby takie osobniki doszły do władzy to ja jako obywatel miałbym swobodę wypowiedzi


@Hamouma: Miałbyś. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miewasz odjechane IMO opinie (często wynikajace z niedoinformowania), ale nie odnoszę wrażenia, byś chciał gwałcic Art 13 Konstytucji RP.

Przeciwko onr można i należy protestować ale zachowując się przy tym
  • Odpowiedz
@Andreth: a co ma kluczowy dla czarnej społeczności w USA manifest przełamujący bariery rasizmu z zakłócaniem bądź co bądź legalnej manifestacji?Serio nie wiesz czym to śmierdzi?Konfrontacja to najlepsze co mogłoby się przydarzyć tym kobietom a najlepiej jakby któraś dostała lepa na twarz,od razu ujęcia w tv,reportaże,setki zdjęć z walki dwóch obozów,potem zatroskana pani redaktor w studiu "Panie ekspercie czy dzisiaj ujrzeliśmy prawdziwą twarz prawicy?bicie kobiet?",pamiętasz co było po "Klątwie" ?
  • Odpowiedz