Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 1,5h rozmowy #rozowypasek (zapewne fałszywy) z #tinder pytał, czy zrobię jej sesję foto. Oczywiście domyślam się, ze to bait, ale co to miało na celu? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ot heheszki?

#podrywajzwykopem #tfwnogf #twnobf #logikarozowychpaskow #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Po 1,5h rozmowy #rozowypasek (zapew...

źródło: comment_klheNuk2VHy7GBjpT7gknO2YKgisxqEs.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Proszę - scenarzyści "Klanu", obserwatorzy życia, którzy wychwytują każde niuanse prozy ludzkich ścieżek i meandry stosunków damsko-męskich znają już odpowiedź na twe wątpliwości. Tylko nie zepsuj tego i nie ucieknij po farelkę.
koralowiecc - @AnonimoweMirkoWyznania: Proszę - scenarzyści "Klanu", obserwatorzy życ...
  • Odpowiedz
OP: @lajdak, jeśli ktoś kończy rozmowę po odrzuceniu propozycji, to tak ;-) Poza tym prawdopodobnie znalazłem jej profil na Instagramie i raczej wynikają z niego nieco inne "fakty", ale też nie jestem na 100 proc. pewien, że to ona

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem co w tym dziwnego, normalna rozmowa z osobą która chciałaby zdjęcia od kogoś, którego zdjęcia mu się podobają. Może nie najlepsze miejsce do poznawania fotografa, ale przebieg rozmowy neutralny...
  • Odpowiedz