Wpis z mikrobloga

@PolnyZwierz: Widzę że muszę głębiej wytłumaczyć wszystko. Wiesz człowiek jest inteligętny? Bo głupsi umarli. Nie ma sensu tworzyć czegoś co nie przetrwa.
  • Odpowiedz
@Aokx 1. Żołnierze zgłaszają się do wojska głównie przez propagandę (wszelakie filmy wojenne opowiadające o dokonaniach żołnierzy - nigdy nie mówią o psychice zabójcy) i to, że w świadomości społecznej żołnierz to bohater.
2. Nigdy nie mówi się o wyrzutach sumienia żołnierzy, o tym że popełniają samobójstwa czy o tym że po wieloletnim przebywaniu poza wojną potrafią przestraszyć się każdego huku.
  • Odpowiedz
@Aokx hitlerowiec. Rasa panów. Czy oni byli lepsi? Hitlerem miotała żądza władzy, to że objął władzę okłamując społeczeństwo już się nie liczy? To że wybił miliony już się nie liczy? Wojna to barbarzyństwo, pozostałość po człowieku z okresu prehistorii który nie umiał się dogadać, więc zabijał.
  • Odpowiedz
@Aokx Człowieku! Jesteś okłamywany na każdym kroku i pytasz się mnie co z tego?? Weź jedź do Syrii niech cię #!$%@? zabiją to społeczeństwo zdrowsze będzie. Gardze tobą hitlerowcu.
  • Odpowiedz
@PradziwyMirek: Ok. To wyobraź sobie świat bez wojen. I jest jakieś państwo super rozwijające i jakieś bardzo słabo.
W konću w tym lepszym nie mogą pomieścić się ludzie a w gorszym zostało kilka ludzi. Nadal się dobrze rozwija ludzkość?
  • Odpowiedz
@Aokx nie wiem. Jestem szarym człowiekiem. Ale wiem to, że wojna wynika z niezgody. Więc jak już ludzkość rozwinie się do tego stopnia że każda niezgoda zostanie zażegnana, skończą się wojenki, bo po co?

  • Odpowiedz