Wpis z mikrobloga

W teście Weschslera miałem wynik bardzo wysokiej inteligencji czyli geniusz, musisz poprawić.


@Aokx: Patrząc po tych twoich gównowpisach, to test robiłeś chyba z Kaczora Donalda.
  • Odpowiedz
Oni sami decydują żeby iść się zabijać.


@Aokx: Przy mobilizacji powszechnej masz wielkie nic do gadania. Chyba, że masz kategorię E to wszystko tłumaczy.
  • Odpowiedz
@Aokx: Po tym co piszesz łatwo wywnioskować, że jesteś jeszcze niedojrzały. Nic nie osiągnąłeś, dlatego wojna, która odbiera ludziom lepszym od ciebie wszystko jest dla ciebie dobra, bo zrównuje wszystkich ludzi do jednego poziomu, biedy.

Zdobądź prawdziwych przyjaciół, dziewczynę która pokochasz, osiągnij coś ciężką pracą a zrozumiesz wtedy, jakim złem jest wojna i też zawsze będziesz przeciwko niej.
  • Odpowiedz
@Aokx: O staryyy zostałeś tutaj tak zmasakrowany że czytając to musiałem wyjść z psem na spacer z zażenowania i zresetować router. Ba musiałem zadzwonić do swojego ISP który w słuchawce powiedział "tak wiem, jutro pomimo święta wpadną do pana technicy wymienić kable"
  • Odpowiedz
@Aokx: Wojna to zło, najlepsze są narody rozwijące się w swoich granicach i szanujące się wzajemnie. Zresztą teraz wojny nie potrzeba, bo mamy gry komputerowe, żeby się wyżyć.
  • Odpowiedz
@Aokx:

...tępo rozwoju 3% to lepiej niech je podbije państwo które ma 15% i dzietność 3.

odpowiedz

W teście Weschslera miałem wynik bardzo wysokiej inteligencji czyli geniusz, musisz poprawić.


xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Aokx: Wielce "ynteligentny" człowieku. Przez cały wątek nie podałeś żadnego argumentu, za to jak na geniusza popisałeś się piękną wyliczanką przekleństw, głupoty, braku logiki i obrażaniem innych użytkowników.

Nigdy nie doświadczyłeś okropieństw wojny, a wiedzę czerpiesz chyba z call of duty albo propagandowych kronik wojennych. Czy wojny napędzają rozwój? Zapytajmy te ponad 120 mln ludzi którzy zginęli w wojnach XX wieku. W wyniku działań wojennych niszczone jest społeczeństwo, kultura, infrastruktura. Czy II wojna światowa przyczyniła się do rozwoju Polski wówczas gdy mamy stan liczbowy ludności podobny jak przed wojną ('38 - 34 mln, '46 - 23 mln, obecnie ok. 37 mln)? Problemy wojen nie kończą się wraz z zaprzestaniem działań zbrojnych. PTSD, alkoholizm żołnierzy, brak dalszych perspektyw dla byłych wojskowych - to tylko wierzchołek problemów, bo wpływ ten jest mocniejszy i dotyka dosłownie każdy aspekt państwa.

Swoją drogą jak tak lubisz pieprzyć o hipotetycznych wojnach, to czy w wyniku wojny totalnej, nuklearnej taka wojna napędziłaby w jakiś sposób nasz rozwój wówczas gdy nie byłoby już niczego z naszej
  • Odpowiedz
@megawatt: Nie wiem, bo jednak powstała ściana tekstu, ale ogólnie wojny są spowodowane naszymi instynktami. Chcemy być silniejsi, ładniejsi, bogatsi ... a wojna ostatecznie może do tego doprowadzić (w sensie to zwiększenia wpływów)

Coś jak czemu zwierzęta walczą o samice, zamiast ją zjeść i być szczęśliwym ... bo takie geny itd
  • Odpowiedz
@PradziwyMirek: Udział w wyborach ? A to nie przywilej jaki daje nam demokracja ? Płacenie podatków ? To nie obowiązek czasami ? Patriotyzm to raczej zrobienie coś ponad to co robią inni dla swojego kraju. Przecież patriotyzmem możemy nazwać drobne rzeczy typu wspieranie krajowego kapitału (mówimy o wyborze podobnych produktów oraz w podobnych cenach) a nie to co wymieniłeś.

Wojny były są i będą. Ktoś kto uważa że w przyszłości
  • Odpowiedz
@Moderacja: może zainteresujecie się @Aokx:

1. Nikogo bym nie zabił. Ludzie się sami zgłaszają na żołnierzy. I gwałty są dobre dla ogółu.

2. Nie chodziło mi o rozwój przez wyścig zbrojeń tylko po prostu sens rozwoju państwa i wspomaganie lepiej rozwijających państw i niszczenie tych gorzej rozwijających.


Za pierdoły są bany, a za popieranie gwałtów nie?
  • Odpowiedz