Wpis z mikrobloga

Czasem się nudzę i wyszykuję sobie ciekawe tanie połączenia na podróżowanie. No i mam coś dla was. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Sierpniowy weekend w Budapeszcie, 25-28, piątek-poniedziałek (moze być też piątek-niedziela, ale wylot poranny więc ma się dwa dni co w sumie powinno wystarczyć).

Wylot z Berlina więc okazja dla tych, którzy mają blisko.

- loty Ryanair 74€ dla 2 osób.
- nocleg w hotelu blisko stacji metra za 25€ w Gloria Hotel Budapest korzystając z promocji na MakeMyTrip

Razem ok. 99€ więc koło 420zł czyli 210zł na osobę za letni weekend w (mam nadzieję bo jeszcze nie byłem) ładnym mieście.

Może wyjść trochę taniej jak się poszuka lotów w środku tygodnia, sporo terminów za 17€ w jedną stronę.
#podroze #podrozujzwykopem #promocje #cebuladeals
  • 10
(mam nadzieję bo jeszcze nie byłem) ładnym mieście.


@Krupier: centrum dupy nie urywa, wieczorem cisza i śpiący na materacach w każdym możliwym miejscu bezdomni. Fajne metro, stare tramwaje i autobusy i mosty. Do tego widoki ale jedynie ze wzgórz tam gdzie "statua" czy zamek.
@Krupier: tylko mówię jak ja zapamiętałem Budapeszt. Wiele nie widziałem bo dwudniowy wypad ale to co się rzuciło w oczy to właśnie bezdomni... dużo bezdomnych. Materace w metrze, w przejściach podziemnych.
Dorzucam jeszcze Rzym w terminie 17-19 lipca. Wprawdzie w tygodniu, ale loty za ok. 465zł i nocleg za 25€ koło stacji Termini Hotel Portamaggiore (+16€ opłat meldunkowych na miejscu, norma w Rzymie) czyli ok. 285zł na głowę.
@Krupier tylko uważaj na złodzieji, mnie z dziewczyną opędzlowali pod mcdonaldem przy wyjeżdzie i zamiast do chorwacji wróciliśmy do domu... Bezdomnych dużo, ale poza tym miasto piękne i ciekawy podział na budę i pest. Tanie krótkie rejsy stateczkiem pomiędzy, warto się skusić. Basen szegediego kozacki.