Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie wiem jak można oglądać tego gimbusa #rafatus No litości. Typ, który wygląda jakby miał 13 lat, na mordzie ma syfów jak kraterów na księżycu, do tego jego upośledzona psychicznie loszka a wszystko to tak żałośnie wyreżyserowane chyba gorzej niż seriale z cyklu trudne sprawy czy inne pamiętniki z wakacji.

Ja wiem, że daniel się już przejada niektórym, #!$%@? ale #!$%@?

Ten #!$%@? rafatus mu nawet do pięt nie sięga, a ten hype na DYMY U RAFATUSA WCHODŹCIE to chyba jakieś gimbusy mu oglądalność podnoszą bo kilka razy jak ktoś ta na mirkoczacie pisał, to faktycznie wszedłem z ciekawości, ale takiej żenuy dawno nie oglądałem. Ani to śmieszne, ani autentyczne i do tego morda tego typa.

Pozdrawiam cieplutko
#danielmagical
  • 19
@bartlej:

Już bardziej uwierze to że to widowisko u Daniela jest wyreżyserowane, niż u Rafatusa. Bożyszczek z bólem dupy DAnielek naopowiadał bzdur że reżyserowane to jest i wszyscy jak te ostatnie pelikany mu uwierzyły.. Co masz tam reżyserowane? Nawet jak u Rafatusa dzieje się coś ciekawego to masz długie spontaniczne nie równe przerwy, co samo w somie wyklucza to że może być to reżyserowane. U Daniela jak się coś zaczyna dziać