Wpis z mikrobloga

@KubaJam
@Dominik2423

Panowie pomozcie wystartowac w grze od nowa? Za porada jakiegos tutoriala na yt, wydalem wszystkie monety na uzupełnianie konta co okazalo sie krotkofalowe.

Wystawilem na ryneczku HATA HANUSZKI BABUSZKI oraz PLAC PRZED DOMKIEM. Z gory dzieki!

Druga sprawa, działają Wam polecenia znajomym? U mnie generuje linki ktorych nie mozna otworzyc ani w telefonie ani na kompie. Błąd serwera zarowno w landlord jak i donuttrumpet
@KubaJam strasznie chaotyczne sa te licytacje. Przed chwila prawie kupilem 0.1% chin za 5mln bo nikt nie chcial a np jakis mcdonald w turcji potrafi pojsc za pierdylion pierdylionow
@jan7796: obecnie jest wiele osób z praktycznie nieograniczonymi możliwościami finansowymi, dlatego tak to wyglada. Mam oferty po 40x wartość nieruchomości od nich
@KubaJam: odpalisz mi jeszcze z jedna transze? dzieki fake gps mogę kupować małe miasta i dzielnice tylko że już wydałęm całą kasę. Jakby co to wystawiłem "rejon #!$%@?" na sprzedaż. Z góry dzięki
@KubaJam jakbyś chciał udziały to wystawiłem lokal "minuta8" ktory chetnie moge odsprzedawac po procencie, byloby super. Ja tam jeszcze widze sporo miejsc po kilkadziesiat czy kilkaset mld ale dla Ciebie juz pewnie to pikuś
@Rokas: będzie ciężko bo pewnie pojawi się to na rynku po polnocy, a ja właśnie kładę się spać żeby w pracy jakoś funkcjonować. Wystaw rano jeszcze raz to na bank pomogę.