Wpis z mikrobloga

Usunąłem apke od GPS, wyłączyłem opcje w programistycznych od gpsa, wyłączyłem programistyczne, nie wiem co jeszcze xX
@L_u_k_as: kiedyś można było używać zmiany lokalizacji. Teraz poblokowali. Jeżeli chodzi o dodanie nieruchomości to jest to walka z wiatrakami. Nie da rady praktycznie. Ja prawie rok próbowałem dodać mój bar do mapy.
@KubaJam: to mnie własnie zastanawia bo po sąsiedzku mam np takie cuda jak "Kibel Niegosia" jako jeziora warte 570 000 000 czy "hotele" w łóżkach różnych księżniczek kto i w jaki sposób to dodaje. Twórcy gry twierdzą, ze nieruchomosci dodane do bazy powinny pojawiać się on line na liście do kupienia, ale się nie dodają.
Jak napisałem do Foursqure że maja w bazie bar sportowy we wsi obok mnie który nie
@L_u_k_as: nie mam pojęcia. Kiedy ja skakałem i kupowałem nieruchomości to robiliśmy to losowo. Wyszukiwalismy na foursquare gdzie mogą leżeć jakie County/Counry i później staraliśmy się wskoczyć tam w grze. Szukałem swojego czasu jakiejś apki co mogłaby mi zlistowac nieruchomości podzielone na typy, ale nigdy mi się nie udało.