Wpis z mikrobloga

@export: z 12V (zasilanie z akumulatora) kołą nie napompujesz. Próbowałem, strata pieniedzy. Do malych pilek lub do roweru moze sie nadac. Mam reczna pompke z nanometrem - polecam.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: @1iostatni: @WatchYourBack: bardziej myslalem po prostu o 230v z gniazdka. Czasem potrzebuje napompowac kolo, a czasem 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz przyjechalo do mnie auto i ma 4 kapcie i bedzie stalo troche u mnie to bym sobie napompowal a chce wydac 50-70 zl. Czasem zdazy sie pompowanie pilki czy roweru. Zwykle domowe uzywanie a nie uslugi wulkanizacyjne ( ͡
  • Odpowiedz
@export: a nie prościej raz w miesiącu przy tankowaniu sprawdzić ciśnienie i dopompować na stacji? Jak przebijesz opone, to i tak musisz zmienić na zapas, więc po co Ci kompresor?
  • Odpowiedz
@export: ale to warsztat jakiś prowadzisz? czy handlujesz autami? kup coś porządnego, jak wiesz, że będziesz używał, bo z tym kompresorkiem jak będziesz 4 koła pompował, to się zestarzejesz. napompuje, ale 8h nie twoje....
  • Odpowiedz
@sebawo: nie tyle co handluje co jak sie cos trafi w anglii ciekawego to kupuje i sprzedaj potem teraz np. przyjechaly auta w tym wlasnie jedno 4 kapcie a zeby to odpalic przejechac sie nawet kawalek to wolalbym napompowac te kola
  • Odpowiedz