Wpis z mikrobloga

#uk #emigracja
Jakie z Waszych doświadczeń jest najlepsze miejsce do życia w UK?
Mieszkam w Brighton od roku, zarabiam wystarczająco, jest bardzo ładnie i wszystko super, gdyby nie to, że jest to miasto prawie typowo turystyczne/studenckie.
Uważam, że koszty rentu są duże tak jak i w większej części East Sussex.
Jestem w stanie je spokojnie pokryć, ale jak patrzę na 3x większe domy, które są jednocześnie tańsze od tego co wynajmuję to zastanawiam się co ja tu robię.

Jakieś sugestie? Zależy mi na niższej cenie rentu i wystarczająco dobrej pracy - obecnie pracuję jako Retail Manager/Technician w branży IT.

Myślałem o Liverpoolu, byłby dla nas idealny, ale słyszałem o bardzo wysokim bezrobociu?
Po researchu jest dużo więcej mieszkań pozwalających na trzymanie psa - to tez jeden z najważniejszych czynników.

HELP :)
  • 14
@Lanza: zależy. Teraz płace £1200 z taxem, rachunkami etc (£900 sam rent) za 1 bedroom flat. Raczej nie interesują mnie większe niż 2 bedroom bo nie jest mi to potrzebne, ale 1 to absolutne minimum.

@Solonez: myślałem o Liverpoolu pod względem jako takiego dostępu do wody, mieszkam nad morzem i bardzo to lubię :)
Co myślisz o Manchesterze?
@velaskez: zależy mi również na tym, żeby to nie była mała
@tiarecki: poczytaj o middlesbrough. jest tu to czego chce się od dużego miasta i North Yorkshire Moors Park, masz morze obok i blisko do lotnisk(a), tanio, tani wynajem, bardzo duży dom handlowy w Newcastle, tam też możesz na imprezy, czy do leeds. Co prawda nie wiem jak z branżą IT