Wpis z mikrobloga

Podchodziłem bardzo sceptycznie kiedy na wykopie mirki pisały, że #thelastkingdom to lepszy serial niż #vikings.
Miałem długo na liście do obejrzenia ale jakoś tak nie mogłem się zebrać.
Wczoraj skończyłem pierwszy sezon i pokornie muszę przyznać rację wszystkim co go polecali. Serial jest 9/10.
Przy samym porównaniu pierwszych sezonów, Vikings wypada zdecydowanie słabiej niż The Last Kingdom.
Biorę się za drugi sezon. Oby poziom dalej był tak dobry. Bardzo polecam!

#seriale
Pobierz weshu - Podchodziłem bardzo sceptycznie kiedy na wykopie mirki pisały, że #thelastkin...
źródło: comment_ccKic1VKrtFaaenjCSESl9NrXeZ9q9b1.jpg
  • 7
@iedrzei: No ciężko porównać jako całość ale porównując same pierwsze sezony to vikings wypada gorzej moim zdaniem (natomiast swietnie się rozkręca później). Musimy pewnie poczekać aż oba będą zakończone aby obiektywnie ocenić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej - oba świetne i jak komuś się jeden podobał to na 90% drugi też sie będzie podobał.
@weshu: Pierwszy sezon. Porównanie. Nie no kisne.

Porównywać po pierwszym sezonie to trzeba mieć tupet, tym bardziej że LK ma dwa sezony, Vikings cztery jak na razie, więc ma prawo się rozpędzać.
@Tyrant: Oczywiście, że porównuje po pierwszym sezonie bo tyle widziałem LK. Żeby porównać obiektywnie musimy poczekać, aż oba seriale będą kompletne. To chyba jasne.
Przy samym porównaniu pierwszych sezonów, Vikings wypada zdecydowanie słabiej niż The Last Kingdom.


@weshu: nie i powtórzę się już kolejny raz, że główny bohater powinien być #!$%@? z last kingdom, wtedy może ten serial będzie zdatny do oglądania xD