Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki zbliza sie sezon komunii i z tej okazji chcialam uzupelnic swoja szafa o bluzke z odkrytymi ramionami (taka jak na zdjeciu lub prawie podobna) niebieska ewentualnie inny pastelowy kolor.
I tu rodzi sie pytanie gdzie? Czy ktoras widziala? Jakis link? Sklep? Szukalam ale wszystko nie aktualne albo kosztuja po miliony monent.

Dolaczam zdjecie pogladowe i wolam tag #pokazkosmetyczke bo duzo Was i wiem ze pomozecie.

#rozowepaski #modadamska #warszawa #kiciochpyta
U.....a - Drogie Mirabelki zbliza sie sezon komunii i z tej okazji chcialam uzupelnic...

źródło: comment_vS2YXT8HfuhrnTMro4TMME3v7RGRn8NX.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@The_Starfish: powiem Ci ze szukalam ale na allgero przewaznie chinskie bluzki z rozmiarem uniwersalnym. Bylam ostatnio po sklepach to same w ostrych kolor czerwieni, zoltego. Jakbys miala chwile czasu bylabym wdzieczna :)
  • Odpowiedz
@Ulubiona: też kiedyś szukałam niebieskiej (Tusk miała taką samą) i wtedy akurat było ciężko znaleźć, ale potem się pojawiały w sklepach. Zajrzyj jeszcze na stronę Mango i Zary.
  • Odpowiedz
@Ulubiona W Reserved i stradivariusie jest biała i błękitna w prążki. W Orsay też mogą być, bo tam dużo takich neutralnych kolorów. Więcej chyba nie znajdę, bo internet w pociągu odmawia posłuszeństwa :)
  • Odpowiedz
@Ulubiona: nie o to chodzi, że się spalisz, ale o jakiś szacunek dla miejsca i momentu. Jak Idę na spotkanie z prezydentem to nie zakładam dresu. trochę pomyslunku. jak ci przeszkadza kościół/religia to w ogóle nie wiem na #!$%@? się pakujesz do środka - to nie jest obowiązkowe.

po prostu nie kumam związku odkrytych ramion z komunia, ale widocznie to #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz