Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gumi5: @iron_fox2: ok ok ja pewnie też bym się wstydził tak wejść do sklepu, ale skoro Januszowi to nie przeszkadza to niech robi jak chce :P po co mu zaraz strzelać foty z ukrycia i wrzucać do internetów
  • Odpowiedz
kupował coś swojemu dziecku xxD


@M4lutki: jeżeli on te dwie Cole dla dziecka kupuje, wiedząc, że taki to przyniesie efekt jak u niego (otyłość), to #!$%@? zasługuje na potępienie. xD ale oczywiście gardzę ludźmi robiącymi zdjęcia obcym jeszcze bardziej. :)
  • Odpowiedz
@Dijuna: Totalnie #!$%@? od fotografii. Podałem przykład kupowania czegoś dla dzieciaka, bo to pierwsze co przyszło mi do głowy, gdy przeczytałem, że zakupy można zrobić przed pójściem na plażę. Mali ludzie często sami nie wiedzą czego chcą i nagle na plaży im odwali, że nie będą pić wody, bo mają ochotę na kubusia. A Ty nie masz kubisia, ale masz wodę, bo to się zgodziły pić godzinę wcześniej, więc lądujesz w
  • Odpowiedz
@M4lutki: ale, że koszulki nie masz na tej plaży? W slipkach tak przyszedłeś? W ogóle to te slipki też udane... przecież to gacie domowe i to najgorszego sortu, ubrałby krótkie spodenki albo kąpielówki nawet, i już wyglądałby "plażowo"... a tak? Wygląda jak Janusz sprzed TV...
  • Odpowiedz