Wpis z mikrobloga

Mirunie mam problem,

Tata handluje z pewną firmą, zamówienia wysyłają mailem, w tytule dają tekst Zamówienie, w treści nie dają nic i dołączają załącznik w formacie pdf. Dzisiaj oni wysłali zamówienie o 11:25 i dopiero 5 godzin później wpadło to zamówienie na naszą skrzynkę pocztową, a do tego prawdopodobnie spamassasin stwierdził, że jest to spam i wrzucił go do folderu SPAM. Podgląd na źródło pokazuje mi coś takiego na załączonym niżej obrazku. Da się coś z tym zrobić, żeby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości?! Dodam, że maile od innych kontrahentów dzisiaj normalnie spływały.

#it #email #mail #spamassassin
Pobierz
źródło: comment_r1IMIVUIMnx90qB9rurg8TqPqjhsesza.jpg
  • 12
a jeszcze widze, że uciąłem najważniejsze:

X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
Importance: Normal
X-Mailer: Microsoft Windows Live Mail 16.4.3528.331
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V16.4.3528.331
X-Ovh-Tracer-Id: 14170294753021475384
X-VR-SPAMSTATE: OK
X-VR-SPAMSCORE: -100
X-VR-SPAMCAUSE: gggruggvucftvghtrhhoucdtuddrfeeliedrgedtgdduhecutefuodetggdotefrodftvfcurfhrohhfihhlvgemucfqggfjpdevjffgvefmvefgnecuuegrihhlohhuthemuceftddtnecusecvtfgvtghiphhivghnthhsucdlqddutddtmd
X-EsetId: 37303A291C5F4D6464706B
@MrOsamaful: W tamtym roku już ich dodałem na whiteliste, bo nie wiadomo czemu od pewnego czasu każdy ich mail jest wrzucany jako spam nie wiadomo czemu. Z drugą hurtownią mam ten sam problem, ale to oni zawsze dzwonią pół godziny po wysłaniu maila.
@Virgo92: powpisuję pełne adresy i poproszę, żeby ci z whitelisty puścili testowego maila. Jak nie zadziała to zainterweniuje u hostingodawcy że coś się #!$%@?ło.
@adrpan: Możesz otwierać wszystkie załączniki na maszynie wirtualnej lub specjalnie przygotowanym do tego komputerze. Ewentualnie proś o wiadomości plaintextem w mailu.