Wpis z mikrobloga

@florekflorek co do kestrela to raczej nie ma tam za dużo wentylacji w atmosie zdecydowanie więcej. Czuć to przy wietrznej pogodzie bo wiatr tam zdecydowanie hula. Minusem w zimie jak zimny wiatr po rozgrzanych plecach czuć. ale raczej całość in plus. osprey ma wielka zalete w postaci mocowania kijków z przodu bez konieczności rozpinania plecaka i zdejmowania. Szybko do tego mozna się przyzwyczaić
@florekflorek: ja mam Deutera 45l (guide tour 45+ , 2 temu kupiłem; dla porównania 5 czy 10 litrów więcej niż mój stary Berghaus (tania angielska marka) a prawie dwa razy większy), mocny i solidny plecak, trochę jednak cięzki, biorę go jako bagaż podręczny do samolotu - wysokość jest dokładnie taka sama jak max rozmiar u więszkości przwewoźników. Minusem jest gumową osłonka do raków, której nie używam, a swoje waży. Pewnie nowsze
@florekflorek: jak masz możliwość obejrzenia plecaków deutera i Cię na nie stać, zrób to i kup jak Ci pasuje. Ja nie widzę nic lepszego w Ospreyu. Z wentylacją nie pomogę bo pocę się w każdym plecaku i jeżdze na dłuższe wyjazdy ostatnio tylko w tropiki :)
@florekflorek: ten ACT Lite z żółtym kwiatkiem jest dla kobiet. Mój różowy ma mniejszy plecak z serii lite i w angielskim sklepie był opisany jako dla kobiet. Cieńszy materiał i dużo lżejszy niż mój Guide Tour ale nie nosi w nim sporo więc w sam raz.
ma wielka zalete w postaci mocowania kijków z przodu bez konieczności rozpinania plecaka i zdejmowania


@weiro71: @każdyktotukiedyśmoże_trafi: patent nazywa się Stow-on-the-Go i jest niesamowicie wygodny - niech spróbuje każdy komu zdarza się chodzić z kijkami. A teraz najlepsze - wersja DIY jest prawie(trochę zależy od konstrukcji plecaka) tak samo użyteczna i w najprostszej wersji do jej konstrukcji wystarczą dwa kawałki gumosznurka ze stoperem.

#plecakiboners
szemi - > ma wielka zalete w postaci mocowania kijków z przodu bez konieczności rozpi...

źródło: comment_rOJTPo2dV6zm2nFyBTkii8Y6LkMcOD3k.jpg

Pobierz