Wpis z mikrobloga

z racji rozwijania własnej działalności, chce sprzedać auto i kupić coś tańszego. Wymogiem jest duży bagażnik i czasem napęd na 4łapy by się przydał. No i oczywiście benzyna+gaz. Z własnych upodobań dobrze by było gdyby to był automat i był w skórze(bo się łatwiej czyści). I tak się zastanawiam czy warto pchać się w już wiekowego forda explorera? Nie ukrywam że mam słabość do amerykańskich autek, więc stąd ten pomysł. A widzę że za kwotę ok 10tys zł + da się już coś tam wyrwać
#samochody #motoryzacja #ford
  • 14
@daf38: Jeśli mi na coś brakuje to na nowy motocykl ( ͡° ʖ̯ ͡°). Doszedłem do wniosku że nie potrzebne mi takie auto jakie mam teraz. I chce coś tańszego, ale z napędem 4x4. No i teraz mam sedana, który totalnie jest dla mnie bez użyteczny
@ImeNs: nie znam się ;) znam tylko Explorera, bo szwagier miał i po "akcji skrzynia" dowiedzieliśmy się, że skrzynie nie są zbyt trwałe ogólnie w tym modelu. Poza tym Explorer mega komfortowe auto, porządne skóry, wygodne siedzenia.
to było jakiś czas temu (10lat?), impreza za 4k, ale części przywiózł przy okazji z USA w bagażu.

Jeździłem jeszcze z takich Chevroletem Suburban (jakiś starszy model) - to co mnie powaliło to klima działająca tak, że można dostać odmrożeń - tego w europejskich autach nie uświadczysz.
@ImeNs co Ci tu powiedzieć, jak most nie wyje, skrzynia płynnie pracuje silnik nie kopci po odpaleniu czy jeździe z, pełnym butem to nie ma co się baz c. Trzeba uważać bo pękają w niektórych bloki i wtedy nierówno pracuje na początku a później dymi na bialo
@niezawodny: dzięki za rzeczową odpowiedź. na pewno wezmę volvo pod uwagę przy ewentualnych poszukiwaniach auta, choć nie ukrywam, że ciągle mnie gdzieś ciągnie do tej amerykańskiej motoryzacji