Wpis z mikrobloga

Szukam osób, które mają dostęp do opuszczonych miejsc - opuszczone stare domy mieszkalne lub też inne ciekawe zabudowania i chciałby lub też nie miałyby nic przeciwko by w takich domach wykonać kilka zdjęć (z wyrażeniem zgody na publikację lub też bez wyrażenia zgody na publikację). Takie miejsca, które są zamknięte dla zwykłych wandali czy poszukiwaczy są dużo ciekawsze i bardziej atrakcyjne dla fotografii i dla pokazania przemijającego czasu. Po prostu nie są zniszczone.

Ze swojej strony gwarantuję szacunek do danego miejsca, poruszanie się po nim niczym duch i dyskrecję - niczego nie dotykam, niczego nie niszczę - jedynie wchodzę do pomieszczenia, robię zdjęcia i wychodzę - tak jakby nigdy mnie tam nie było.
Chodzę sam po takich miejscach - bez asysty.

Interesują mnie głównie okolice Krakowa. Jeżeli jest coś dalej to w zasadzie również mogę podjechać.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, proszę o wiadomość na PW.

Dzisiejsza podróż po okolicach zakończyła się nie znalezieniem kompletnie niczego ciekawego - lepiej jest wiedzieć, że jedzie się do miejsca, w którym zrobi się zdjęcia.

#opuszczone #opuszczonemiejsca #fotografia #garrettphotography
  • 3
@sorhu: Obecnie jeżdżę i szukam takich miejsc - na chybił trafił - raz znajdę a raz nie znajdę - nieraz prościej jest zapytać czy ktoś nie ma dostępu.

Tak czy siak nadal będę podróżował po co raz to szerszych kręgach i szukał takich miejsc.

Po co?
Zainteresowanie, które mnie wciągnęło. Lubie to, lobię rozwijać swoje umiejętności jeżeli chodzi o fotografię.
Zysku z tego nie mam żadnego, ot to tylko hobby.