Wpis z mikrobloga

@siedge: @prosile: @a665321: @nofink: @Reality: wszystko jest git. Sa to oferty tych punktow wysepek w centrach handlowych. Sam kupilem niedawno w podobnej cenie i wszystko jest ok. Jedynie nie pisza, ze jest to wersja UK, ale przed zakupem na miejscu mi to powiedzieli. Niczym sie nie roznia oprocz wtyczki, ale dodaja przewaznie przejsciowke.
@ETplayer telefon może być legit ale ja się najbardziej boję że jest to Frankenstein z wyjętymi częściami oryginalnymi i wrzuconymi chińskimi podróbkami, a to dopiero wyjdzie przy ewentualnej naprawie w apple kiedy odrzuca gwarancję na tej podstawie
@siedge: ogólnie jest możliwe że koleś kupuje je na aliexpresie i sprzedaje w swoim sklepie. Nie wiem czy da się to sprawdzić przez neta (no chyba że pokaże że jest jeszcze pełna gwarancja Apple?)
Ze nie jest to używka ani Chińczyk..Bedzie napisane ze tel jeszcze nie aktywowany naprzyklad. Nie widzę tez problemu żeby otworzyć pudełko i sprawdzić.
@ETplayer wystarczyło by zrobić reset telefonu i wtedy masz od nowa aktywację (gwarancja nie biegnie od nowa), więc telefon może być na "nowych" częściach i zresetowany przez co nadal nie będzie legitny, najłatwiej sprawdzić to przez imei u Apple czy był już aktywowany i jeśli tak to kiedy, jeśli nie byl aktywowany to wg mnie legit