Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,
muszę znaleźć sobie jakiś internet. W mieszkaniu, do którego się przeprowadzam różne firmy oferują swoje usługi, jednak najbardziej zależy mi na tym aby umowa była bezterminowa (żebym nie musiał się stresować w razie potrzeby przeprowadzki), koszt zawierał się w kwocie do 50 zł, a prędkość downloadu wynosiła średnio przynajmniej 20Mb/s. Ma ktoś coś do polecenia takiego w Warszawie? Kabel, światłowód, LTE, wszystko wchodzi w grę :)
Ma dobrą ofertę UPC ale za przynajmniej 59 zł.
#internet #warszawa #lte
  • 12
@spo_: a to tej informacji poszukam.
@Kajakiem_przez_Tybet: Z tego wzgledu UPC na razie prowadzi w moim zestawieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale przekracza to trochę mój założony budżet.
A macie jakieś doświadczenia z LTE od Plusa? Deklarują, że po przekroczeniu limitu transferu pozostaje transfer do 20Mb/s. I jestem ciekaw czy faktycznie te kilkanaście Mb jest przynajmniej osiągalne.
@beee: dochodzi do tego jeszcze opłata aktywacyjna w wysokości 60 zł, co daje w ciągu dwóch lat wyższy koszt o 300 zł łącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak prawdopodobnie zrobię, ale byłem ciekaw czy ktoś ewentualnie słyszał o jakiejś ciekawszej opcji.