Wpis z mikrobloga

@frozenrb: tak jak pisalem, nie jest to lek dla kazdego, trzeba sie skonsultowac z lekarzem, zapoznac z mozliwymi skutkami uboacznymi. Mi tez wrocil tradzik po ok miesiacu czy dwoch po zakonczeniu stosowania. Lekarz poradzil, zebym bral ten lek jeszcze przez kilka miesiecy i po tym czasie juz do teraz nie wrocil przez ponad 10 lat, a uwierz, ze na twarzy mialem cos jakby powloke skladajaca sie tylko z pryszczy wiec nawet
niech przestanie żreć słodycze i pić cole.


@frogfoot: Chlopie, to ze ubierasz sie slabo to jedna sprawa, nikomu tą arogancją że masz duże pojęcie jak się ubrać nie szkodzisz, ale to że dajesz takie nieprzemyślane rady w kwestii zdrowia to druga sprawa.

Jak ktoś ma taką ilośc pryszczy na mordzie to zdrowa dieta mu w zaden sposob nie pomoze (bo to pomaga tylko na bardzo łagodne postacie trądzika lub wypryski spowodowane
@pogromca-motyli: > z moich doswiadczen tradzik jest to alergia/nietolerancja pokarmowa wiec dieta ma tu decydujace znaczenie. Przy czym nie ma zadnych sensownych testow na wykrycie pokarmu, ktory sprawia problemy naszemu organizmowi. Mi sie udalo wykryc sprawce przy pomocy diety eliminacyjnej ale to trwalo latami. Ciezko jest trafic w dany pokarm bo efekty odstawienia nie sa natychmiastowe, dopiero po tygodniu albo i wiecej widac poprawe. Potrzeba wiele samodyscypliny i wytrwalosci.

Nie, tradzik
@frogfoot: Ale jakie to ma znaczenie jak ja sie ubieram, skoro ja nie mowie ze jestem ekspertem od mody xd
Zreszta, to czy ubieram sie dobrze czy zle nie wplywu na to ze ty ubierasz sie dosc slabo

No bylem w tej modnej warszafce, wiekszosc ludzi ubrana tak samo przecietnie jak w mojej polsce b czy na bialorusi czy na zachodzie. No a w tych lepszych miejsach ubieraja sie tak jak
A poza tym to ty zasugerowales ze taki cos jak ma na twarzy ten gosc ze zdjecia da sie wyleczyc nie jedzeniem slodyczym i nie piciem coli


@TomekABC123 sprawdź komu odpisałem. Odpowiedz wcale nie tyczyła się OP.

Ale rozumiem, że ty masz tak zapryszczony ryj i zrzucasz to na geny xD
W innym miejscu sam oceniasz swója morde na 3/10 i liczysz na to, że fryzjer pomoże xDDD
Szkoda słów na takiego
@frogfoot: Skad wiesz ze nie odstajesz? sam sie tak oceniles? Ta pycha i zarozumialosc strasznie od Ciebie bije, co tylko pokazuje ze jestes strasznym tryhardem xd
I jakos dziwnym trafem tak sie chwalisz tymi laskami ktore zaliczasz,ale w przeciwienstwie do takiego feura zadnej fotki z kobieta(nawet kolezanka) nie wstawiles. Ja przynajmniej z moim ryjem 3/10 i zapryszczona morda rucham jesli juz tym chcesz sie chwalic xd

"Genetics is thought to be