Wpis z mikrobloga

A na facebooku Grupy Hatak burza, podpalony lont o napisy do Fargo. Powiem tylko jedno #!$%@? od 2004 ludzie nie mogą się nauczyć że napisy jak będą to #!$%@? będą. Szkoda mi tych tłumaczy i to bardzo.
#seriale
  • 36
  • Odpowiedz
@maxelm2: Ja to się w ogóle dziwię, że ludzie poświęcają z własnej woli, wolny czas, na robotę za darmo. Rozumiem, że jest w tym jakaś satysfakcja, ale mi by się odechciało przez tych malkontentów.
A tak w ogóle to dzięki zmuszaniu się do oglądania seriali w oryginale i bez napisów dziś już nie mam z tym problemu, nieważne czy produkcja jest amerykańska czy szkocka. Praktyka czyni mistrza.
  • Odpowiedz
  • 0
@maxelm2 a ja bym na złość przez miesiąc nie robił napisów aby się dałny nauczyły szacunku a przy okazji ból dupy i krzyk byłby wyborny
  • Odpowiedz
  • 0
@maxelm2 pieniacze nie kiwną palcem żeby pomóc hatakom a i tak ich atakują. Czasami trudno mi uwierzyć, że takie osoby istnieją. Buu DAŁEM LAJKA NA FB zróbcie napisy w 5 minut bo się obrażę! Szkoda gadać...
  • Odpowiedz
@Veuch: nie kazdy ma do tego powolanie, tlumaczenie to sztuka, w tym wypadku sztuka przekladu. Obwarowana rowniez wieloma regulami, ale jednak dajaca spore pole dla tlumacza. Oczywiscie duzo wieksza satysfakcja kiedy za to placa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz