Wpis z mikrobloga

Czy Wam coś wiadomo, żeby CDP.PL zwijało interes? Takiego maila dziś otrzymałem z którego wynika, że mimo iż sobie kupiłem legalnie gierki to teraz w trybie pilnym mam sobie wszystkie pobrać i chomikować na dysku bo inaczej mogę się z nimi pożegnać.
Dodam jeszcze, że z niewiadomych względów gry są podzielone na "party" więc pobranie jednej gierki wymaga dodania do pobierania 10-15 plików (i kolejne 10-15 plików dodatków)...
Ktoś coś?
#gry #cdp #pytanie #kiciochpyta
Pobierz virusriddle - Czy Wam coś wiadomo, żeby CDP.PL zwijało interes? Takiego maila dziś ot...
źródło: comment_Hw1Fi71T2pGXp2BOQB2hoa2kIQ7NNVzg.jpg
  • 15
@virusriddle:

Drogi Kliencie,

w nadchodzącym miesiącu czeka nas wiele zmian! Nas, czyli sklep CDP.PL, bo Ty nie musisz się o nic martwić. Zmiany te w żaden sposób nie wpłyną na Ciebie. Stwierdziliśmy jednak, że po tylu wspólnych latach należą Ci się objaśnienia, na czym te zmiany będą polegać.

3 kwietnia rozpoczynamy szereg prac wewnętrznych związanych ze zmianą operatora serwisu, modernizacją i rozwojem naszej platformy. Jak to bywa w takich sytuacjach, w
@virusriddle: patrząc na działanie raczej przestaną je sprzedawać, zostawią tylko kody na steama, albo i tego zaniechają. szkoda, bo choć lubię steama, to lubię też tytuły dostępne bez "pobieraków".
@virusriddle: GOG to był osobny twór i ten ma się dobrze. Przenosin nie będzie, bo informowali by o tym. A mogli by, skoro wiedźmin zamówiony na cdp.pl ma kopię na GOGu (chyba, że to w ramach promocji GOGa aby przyzwyczaić użytkowników cdp.pl do "właściwej" platformy).