Wpis z mikrobloga

@xGreatx: a masz jakieś porady jak grać? Bo albo ja mam pecha i np ostanią potrzebną kartę mam jako 30 w decku, albo nie wiem co. (Hunter jest wkurzający bo nie da się zablokować jego Hero Power i ciągle ice block zbija :<)
@xGreatx: jeżeli naprawdę wbiłeś tym deckiem 5 rangę to szacunek, przecież w tym decku jak dobierzesz antonidasa/2xapprentice/2xreflection to do odpalenia komba musisz trzymać na ręce, prawie każda karta zastępuje się inną, coldlight i arcane draw 2, a cabalist tome draw 3. Nie da się po prostu sensownie grać tym deckiem z hand size 10 nie mówiąc o tym że prawie każdy dirty rat kończy grę, szybkie rozdanie aggro kończy grę. No
a masz jakieś porady jak grać? Bo albo ja mam pecha i np ostanią potrzebną kartę mam jako 30 w decku, albo nie wiem co. (Hunter jest wkurzający bo nie da się zablokować jego Hero Power i ciągle ice block zbija :<)


@Queltas: Musisz śledzić karty, bez tego nie wygrasz. Musisz wiedzieć kiedy możesz sobie pozwolić na kolejny freeze a kiedy musisz go rzucać. Nie raz robisz konto zanim dobierzesz antonidasa
@xGreatx: Dlatego tak jak rogue dostał mimic poda zamiast 6 many draw 3, tak samo mag powinien dostać '3 many add 2 random spells'. Widać że dobrze ogarniasz deck, bo miałem podobne rozkminy. Jednak wbijanie rang choćby discolockiem jest znacznie łatwiejsze.
@DubKidz: Mag dostał 2 many discover spell and reduce its cost by 2 i to jest imo wystarczające. A co do grania rankedów to grałem exodią bo:

-gram dla zabawy a to jest fajny deck
-wbijam złoty portret
-pluję na aggro decki

Powyżej rank 5 nie wbijam bo się nie opłaca, co miesiąc rank 5 i złoty epik.
@xGreatx: No primordial glyph jest moim zdaniem OP kartą w próżni, a co dopiero w quest mage. Ciekawy jestem jak będzie sobie radził wild tempo mage teraz. Ale 2 karty na 30 to za mało żeby wyciągnąć questmage na competetive.