Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór.

Chciałbym zapisać się do organizacji (której nie ma) zwanej neuropa. Do tej pory szkalowałem papieża na forum karabin.org, ale po jego spadnięciu z rowerka szekle przestały się zgadzać, ponoć teraz można wyciągnąć więcej szkalując pisiorstwo, więc jestem do dyspozycji.

Mam dwa pytania: 1) czy spożywanie macy z krwią chrześcijańskich niemowląt jest bezwględnie wymagane? Jestem weganem i chodzę z moim przyjacielem na crossfit. 2) czy trzeba szkalować również ofiary zawinionego przez polskich pilotów wypadku komunikacyjnego z dnia 10.04? Wolałbym tego uniknąć, kto nie żyje ten nie żyje i moim zdaniem nie ma po co drążyć tego tematu.

#neuropa
  • 3
@duplikat17:

1. Bezwzględny wymóg, zgodnie z dyrektywą stekeke/12/1/3/CCCP. Pocieszę jednak - zgodnie z ostatnimi ustaleniami Sanhedrynu krew chrześcijańskich niemowląt jest wegekoszerna (oraz bezglutenowa). No i jest dostępna w wielu smakach, osobiście polecam morelowy.

2. Bezwzględny wymóg, zgodnie z dyrektywą gnidełe/5/7/16/TUSK. Założenia operacyjne planu קאַנד עס האַממערס stawiają sprawę jasno: szkalowanie dotyczy wszystkich ofiar zamachu i ich rodzin, do trzeciego pokolenia.