Wpis z mikrobloga

1 042 955 - 103 = 1 042 852

Setka J jak jazda gdzie oczy poniosą z Rumcajsem, czyli pitu-pitu pogaduchy po pagórkach z kumplem z liceum przez 60km. A samemu też troszkę pagórków. Chłodno 1-5 stopni i boczne wietrzysko cały dzień. Choć i tak dobrze, że osłabło to co działo się w nocy, bo to już była prawdziwa wichura. Co nie Panie @Solitary_Man ?

Mozolnie wraca się do formy po kontuzji, bardzo mozolnie. Nie ta regeneracja co dawniej, nie ta siła, nie ta dynamika. Ale chęci do nadrabiania przynajmniej są.

Strava

#rowerowyrownik #100km (nr 12, @Mortal84 - mam Cię Łobuzie!)
Pobierz metaxy - 1 042 955 - 103 = 1 042 852

Setka J jak jazda gdzie oczy poniosą z Rumcaj...
źródło: comment_Wu1MlNaf6Pou765cguO4BrEOITs6ImKG.jpg
  • 19
@metaxy: pierwszy raz się z nimi spotkałem przy okazji triangula Łysicy - leży na południku przecinającym szczyt góry. Może faktycznie były lokowane na wzniesieniach, żeby móc używać instrumentów optycznych (tego teodolitu)? A może wystarczyła tylko widoczność danego obiektu? Definicje tego nie rozstrzygają:)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sieć_triangulacyjna
U mnie jest dość płasko i po prostu nie mam takich skojarzeń, że triangul=górka:)
@metaxy: ten powyższy triangul jest dość wyjątkowy ze względu na swą formę, co do tych zwykłych, betonowych trójnogów, to kiedyś je sprawdzałem czy są te punkty ziemne, o których mowa w wiki. Niestety nigdy ich nie znalazłem dlatego POLREF>triangul:)