Wpis z mikrobloga

ROZDAJO
MAŁA RECENZJA
KUPONY

Razem z gizchina.com.pl robimy rozdajo, zasady są bardzo proste, wystarczy kupić coś z linków podanych na stronie lub tych niżej, polubić i śledzić profile Gizchina, a następnie podać numer zamówienia, spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana jedna osoba, która dostanie Giftcard 30$ do sklepu Gearbest. Szczegóły dostępne tutaj LINK.
Wpis z promocyjnymi ofertami pojawia się tam co kilka dni.

Dziś na gizchina pojawiła się recenzja kamery do monitoringu domowego od Xiaomi.
Zapraszam do zapoznania się z nią LINK
W kilku słowach, kamerka w pełni spełnia swoje zadanie, zapisuje i przekazuje obraz i dźwięk w dobrej jakości, szeroki kąt zapewnia spore pole widzenia.

Kamerka do monitoringu domowego Xiaomi → LINK

Xiaomi Air 13689,99$ z kuponem GAir -> [Moja recenzja laptopa]( https://gizchina.com.pl/2017/04/07/recenzja-xiaomi-mi-notebook-air-13/)
Xiaomi Mi Pad 3 – za 289,99$ z kuponem MiPad3
Xiaomi Mi5s 3/64 deep gray274,99$ z kuponem Mi5sA
Xiaomi Mi5 3/64 biały229,99$ z kuponem RMi5
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 czarny global169,99$
Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 grey166,99$ z kuponem MNoteX
Xiaomi Amazfit wersja EU czarny119,89$
[Xiaomi mijia zestaw 6 elementów]( http://www.gearbest.com/alarm-systems/pp_616359.html?lkid=10612588)69,99$ <-- za kilka dni opisze ten zestaw
Xiaomi Hybrid14,99$ z kuponem MiIV

#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BEZ REF: Kamerka, MiAir, MiPad, Mi5s, Mi5, RMN4, RMN4X, AMAZFIT, Mijia 6w1, Hybrid
Andczej - ROZDAJO
MAŁA RECENZJA 
KUPONY

Razem z gizchina.com.pl robimy rozdajo, ...

źródło: comment_5jbfxFmpTT0uZgxKyZW8dZYHk9CVNxi2.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Andczej: szkoda, może chociaż dałoby się zrobić taki adapter do karty SD, że kabel wchodziłby ze środka kamery z metr dalej i dopiero tam karta, a przy lekkim pociągnięciu by się odpinał i by złodziej nie znalazł jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hmm to teraz nie wiem już którą kamerę wziąć, a przydałaby mi się na gwałt albo dwa. Zastanawiam się między tym XiaoFangiem (tylko on
  • Odpowiedz