Wpis z mikrobloga

ROZDAJO
MAŁA RECENZJA
KUPONY

Razem z gizchina.com.pl robimy rozdajo, zasady są bardzo proste, wystarczy kupić coś z linków podanych na stronie lub tych niżej, polubić i śledzić profile Gizchina, a następnie podać numer zamówienia, spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana jedna osoba, która dostanie Giftcard 30$ do sklepu Gearbest. Szczegóły dostępne tutaj LINK.
Wpis z promocyjnymi ofertami pojawia się tam co kilka dni.

Dziś na gizchina pojawiła się recenzja kamery do monitoringu domowego od Xiaomi.
Zapraszam do zapoznania się z nią LINK
W kilku słowach, kamerka w pełni spełnia swoje zadanie, zapisuje i przekazuje obraz i dźwięk w dobrej jakości, szeroki kąt zapewnia spore pole widzenia.

Kamerka do monitoringu domowego Xiaomi → LINK

Xiaomi Air 13689,99$ z kuponem GAir -> [Moja recenzja laptopa]( https://gizchina.com.pl/2017/04/07/recenzja-xiaomi-mi-notebook-air-13/)
Xiaomi Mi Pad 3 – za 289,99$ z kuponem MiPad3
Xiaomi Mi5s 3/64 deep gray274,99$ z kuponem Mi5sA
Xiaomi Mi5 3/64 biały229,99$ z kuponem RMi5
Xiaomi Redmi Note 4 3/32 czarny global169,99$
Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 grey166,99$ z kuponem MNoteX
Xiaomi Amazfit wersja EU czarny119,89$
[Xiaomi mijia zestaw 6 elementów]( http://www.gearbest.com/alarm-systems/pp_616359.html?lkid=10612588)69,99$ <-- za kilka dni opisze ten zestaw
Xiaomi Hybrid14,99$ z kuponem MiIV

#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BEZ REF: Kamerka, MiAir, MiPad, Mi5s, Mi5, RMN4, RMN4X, AMAZFIT, Mijia 6w1, Hybrid
Andczej - ROZDAJO
MAŁA RECENZJA 
KUPONY

Razem z gizchina.com.pl robimy rozdajo, ...

źródło: comment_5jbfxFmpTT0uZgxKyZW8dZYHk9CVNxi2.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@nuui: bo nie będzie mi zielonka z kontem od 25 minut pisać, że mam usunąć konto, jak nie masz nic wartościowego do napisania to nie mój problem
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: niestety większość kamerek xiaomi (jak nie wszystkie) tak mają, ta opisywana wyżej też po chwili przestaje zapisywać jeśli nie widzi ruchu, ale wybudzą ją nawet minimalny ruch czy mała zmiana światła
  • Odpowiedz
@Andczej: ktoś pisał, że jemu przestaje nagrywać jak dalej widzi ruch, ale trwa on dłużej niż 15 sekund. Tzn ktoś cały czas chodzi po pokoju, to nagra tylko 15 sekund. Wejdzie ci złodziej, będzie się rozglądał przez 15 sekund, a później zacznie kraść i masz nagranie jak tylko zwiedza. Fajnie jakby ktoś potwierdził, że naprawdę tak to działa.
  • Odpowiedz
Tzn ktoś cały czas chodzi po pokoju, to nagra tylko 15 sekund.


@srogie_ciasteczko: może chodzi tylko o powiadomienie z filmikiem 15 sekundowym?
w tej 360 działa to tak, że dostaje powiadomienie o ruchu z krótkim filmikiem ale mimo to nagranie cały czas sie zapisuje

Fajnie jakby ktoś potwierdził, że naprawdę tak
  • Odpowiedz