Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, 8 miesięcy temu postanowiłem schudnąć do swoich urodzin (które miałem wczoraj). Napisałem o tym na mirkoblogu w tym miejscu.

Urodziny miałem wczoraj więc pora rozliczyć się z wami ;)

Cel jaki sobie zakładałem to było zejście z wagą z 117,5 kg na 87,5 kg oraz poprawienie ogólnej sprawności fizycznej i kondycji oraz sposobu odżywiania się.

Niestety nie udało mi się zrealizować celu w całości, ale od tego czasu zrzuciłem ~ 11,5 kg i obecnie ważę 106 kg. Poprawiłem przy tym nawyki żywieniowe (piję dużo mniej słodkich napojów, jem zdrowiej i przy tym więcej mięsa oraz staram się gotować więcej sam) oraz poprawiłem znacząco swoją kondycję (staram się więcej chodzi, trochę biegam po bieżni ale staram się nie przesadzać i regularnie ćwiczę sobie z ciężarami - mimo spadku wagi jestem teraz silniejszy niż wcześniej).

Mimo iż nie udało się zrealizować celu to wiem, że to nie koniec mojej drogi i jestem pozytywnej myśli ;) Dziękuje wam za wsparcie jakie mi okazaliście, a tych których zawiodłem przepraszam.

#wyzwanie8miesiecy
  • 64
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (381)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @zbyszko17 @baba_by_sie_jednak_przydala @sokytsinolop @YaYco @Ustrojstwo @Bzyko @Izabela_Wokulska @Navari @Kinja @kamyk_ @nicdwarazy @VVeronika @kyloe @donio721 @wszedzieinator @kufeleklomza @ladyoutwalking @TomekRazDwaTrzy @Pabij @Saute @wielka_glowwa @Beniamin_Emanuel @felur @paypalowiec @tosyu @black_mayonnaise @austra @zacki @depOO @LukaszN @ar3k @Czahor @szasznik @Max_Sop @
@MG78 szacunken!
Jeśli tłuścioch zrzuci w ciągu roku 10kg i utrzyma ten stan bez efektu jojo to jest olbrzymi sukces.
U ciebie 11.5kg w 8 mies., więc jak nie #!$%@? w trakcie, 3 dychy permanentnie do zrzucenia w 2 lata.
Tylko pikczersy rób, bo ja na słowo internetowe żadnemu odchudzajacemu się nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@MG78: ruch to podstawa spalania, teraz zapewne będzie ci łatwiej bo idzie wiosna. Przy czym lepiej dbaj o stawy, nie przeciążaj ich bieganiem bo zaraz nabawisz się przeciążeń. Lepszy rower, pływanie, kajak. Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MG78: Byłem w podobnym miejscu co ty, może jedynie nie na taką skalę. W 3 miesiące zbiłem 20kg nadwagi. Powodzenia mireczku, tylko nie przestawaj w tym momencie. Zaciśnij poślady i walcz, dalej. Dasz radę :)
@MG78 ja od swoich urodzin we wrześniu do dzisiaj zrzucilem 12kg. Pierwsze pięć poszło łatwo bo same odstawienie słodkiego sporo dało. Później waga stanęła w miejscu i musiałem się portowac dieta. Teraz ważę 90 Kg i do wymarzonej 85tki brakuje jeszcze trochę cierpienia. Zaczynam znów biegać więc może będzie łatwiej. 186 cm więc za niski jestem dla naszych wykopowych princesse ( ͡° ͜ʖ ͡°)