Wpis z mikrobloga

kolejny cwaniak. Nie dawniej jak dwa dni temu. Koleś się rzucał do mnie jaki to jest bogaty i anonimowy. Plul się, że gardzi klasą średnia. Po pół godziny miałem jego adres. Numery telefonów rodziców. Okazało się, że mieszka w jakimś niepomalowanym domu a na podjeździe stoi auto za 15k XD No wszystko. Nie chciał mi uwierzyć. Napisałem tylko pozdrów mamę i powiedz tacie, że ma dziwne spodnie na profilowym (jakieś skórzane). 10 minut później usunął wszystkie komentarze i konto XD

#wykopseriousbusiness #bekaztypa #emoquit
WolfSky - kolejny cwaniak. Nie dawniej jak dwa dni temu. Koleś się rzucał do mnie jak...

źródło: comment_VzO5VYpkQ60ZuZOmaslMcds4TXTRIqnT.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@WolfSky: jeśli jego matka to Iwona to nie rozmawiałeś czasem z multikontem @WilecSrylec ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też go kiedyś tak wystalkowałem.

Ps. Wojtek, jak tam ci idzie przed maturką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WolfSky: to chyba mocno dziecięca domena po prostu - dojrzały facet nie szuka satysfakcji w dowalaniu nołnejmom z internetów. Najlepiej takich ludzi chyba olać, bo czasami jakakolwiek atencja jest ukojeniem dla ich smutnych żyć. Z drugiej strony jednego mniej, więc jeśli nie wróci to trochę oszczędziłeś czytania gówna innym mirkom ;)
  • Odpowiedz
@WolfSky: może warto zrobić coś w stylu #pokazhejtera i podesłać screeny z rozmów rodzicom? Zobaczą jak synek fajnie bawi się za ich siano i może mu nieco zakręcą kurek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz